şükela:  tümü | bugün
 • hadi itiraf edin hepimizin istedigini yapmis siyah arabanin sahibi.
 • vallahi böyle orjinal bir psikopatı bayadır görmemiştim güzel oldu dedirten manyaklıktır.

  benim garajın önüne park eden ibneleri bekliyorum, tam tuvalete falan girdiğimde arabayı alıp tüymüş oluyorlar. maddi hasar vermeyi de yakıştıramıyorum kendime. ama bu bambaşka bir isyan olmuş dasdasdas.
 • bir apartmanın otopark girişine park edilen arabanın başka bir araç tarafından pert edilmesi hadisesidir.

  (bkz: zengin olunca yapılacak ufak şımarıklıklar)

  edit: kaynak ekleme link
  link 1

  edit 2: olayın yaşandığı yerin görüntüsü google maps 'te bile aynı yerde beyaz bir araba park etmiş görünüyor. demek ki daha önce sık yaşanmış bu durum ve siyah aracın içindeki ali abinin canına tak etmiş ve isyan durumu gerçekleşmiştir!
 • daha dün konuşmuştuk arkadaşlarla eski bir araba alıp caddeye ikinci sıra park edenlere, emniyet şeridinden gidenlere sürte sürte araba süresim var.
 • buna kısmen benzer bi olay yaşamıştım. vücudumda baş dönmesi, mide bulantısı ve karıncalanmalar hissetmeye başlamamla, ellerimin, ayaklarımın kilitlenmesi nerdeyse 5 dakika sürmüştü.

  şans eseri ankaraya bir iş için gelen arkadaşımın evde olması ve benim ölüyorum diyebilmemle, arabamın anahtarlarını alıp otoparka inmemiz ve otoparkın girişine park etmiş, üzerine iletişim numarasını bırakmamış bir adet insanlıktan nasibini almamışı görmemizle şok geçirmiştik.

  arkadaşım hemen bir taksi ayarlamaya çalışırken bir taraftan arabanın bağırarak sahibini araması, benim kollarımın ve ayaklarımın tamamen kitlenerek içeri katlanmasıyla bir taksiye bindiğimi anımsıyorum. eve arabayla 5 dakika mesafedeki acile gidene kadar uyuşma göğüs kafesimi geçip, yüzüme ulaşmıştı ve artık nefes almakta zorlanıp, konuşamıyordum bile. zihnim hala berraktı, beyin kanaması geçirdiğimi ve birazdan bilincimi kaybedeceğimi düşünüp ağlamaya başladım.

  acile geldiğimizde bir top gibi beni sedyeye alıp içeri götürdüler, vücudum gıda zehirlenmesinden dolayı yanlış anımsamıyorsam kalsiyum yoksunluğundan şoka girmişti.

  yani o, insan ya da hayvan diyemeyeceğim izansız o gün arabasını, bir binanın garaj girişine park etmeseydi, bizi 2 kadın sokaklarda 10 - 15 dakika çaresiz bırakmasaydı bu kadar trajik bir süreci yaşamayacaktık.

  duyar kadanlardan özür diliyorum ama izleyince gerçekten içim rahatladı.
 • herkesin düşünüp fakirlikten yapamadığını yapmış adam.
  doğru değil iki tarafında yaptığı tabii. fakat su yanlış yerlere park etme olayını komple çözmeleri gerek artik insanların.
 • işim gereği gün boyunca araç kullanıyorum ve çeşitli yerlerde park etmek durumunda kalıyorum,yeri geliyor 100 metre yürümem gerekse dahi hem kendi aracımın güvenliği hemde diğer sürücüleri ve giriş çıkışları düşünerek uzak yerlere park ediyorum.burada bir adet öküz ve bir adetde sen öküzsen ben senden daha öküzüm diyen iki kişi mevcut.akıl fikir diliyorum,ülkece pek iyi durumda değiliz herkes kafayı yemiş durumda.
 • iyi olmuş. yapan da sağlam psikopatmış.
 • bak dikkat edin dün genç kadir'i "bıçak taşıyormuş potansiyel seri katil" diyerek linç edenler; bugün bu psikopata "aferin iyi yapmış" diyor, asıl böyle yanar döner dengesizler psikopattır...
 • anladigim kadariyla etrafta cafe tarzi yerler var. yani otopark sikintisi cok. herifin basina kim bilir kacinci kez geliyor. bir anlik olay gibi durmuyor bu. artik delirtecek dereceye gelmis belli ki. her gordugu bosluga giren cahil dallamalara ceza vermezsen olacagi budur.

  yani olay yine dondu dolasti ve bir turkiye klasigi olarak egitim ve adalete geldi.

  edit: hahahah tahmin ettigim gibi google maps goruntusunde bile otopark girisinde araba var: https://i.vgy.me/upqrsb.jpg