şükela:  tümü | bugün
 • ozellikle sabirsiz insanlarda gorulurlen en sakat opu$me bicimidir. birbirlerine zit yonde yururken kar$ila$an iki ki$i selamla$mak amaciyla ellerini uzatirlar. eller dogru bir bicimde bulu$urken yuzler yakla$maya ba$lar.. yalniz bir yanli$lik vardir kar$idaki ki$i de kafasini sizin uzattiginiz tarafa uzatir. kafanizi oteki tarafa yonlendirirsiniz, o da ayni $eyi yapar. genellikle bu anda boynunuzu ileri dogru uzatmayi birakirsaniz kurtulursunuz. ama nasilsa o sabit kalir opu$uruz derseniz olay devam eder. siz gene oteki tarafa kafanizla hamle yaparsiniz o da aynisini yapar. bu noktada goz bebekleri yava$ca buyumeye ba$lami$tir. siz aklinizdan saniyenin onda biri gibi bir zamanda "ulan surekli sag sol yapiyoruz dogruca yakla$ayim da kurtaralim" diye du$unursunuz.. i$te en buyuk hata budur cunku o ana kadar ne yapiyorsaniz aynisini yapmakta kararli olan arkada$inizda aynisini yapacaktir. kacinilmaz sona yakla$irken gozler fal ta$i gibi acilir, burun delikleri buyur, agzinizdan "lan?" kelimesi cikar.. ayni sesi kar$idan da duyarsiniz.. ve dudaklar bulu$ur.
  (bkz: mcuk)

  cinsiyete gore sonuclari degi$iklik gosterir.

  erkek & erkek:
  1. erkek: huaaa amina koyim yaaa!!
  2. erkek: abi allah belani versin!!

  erkek & kiz:
  kiz: aaayy!
  erkek: ahehe oha noldu oyle ya ehem..

  erkek & gay:
  erkek: lan bilerek yaptin!! puaaaaa!!
  gay: ahaha ne var ayol sen de..

  kiz & gay:
  kiz: aaaayyyy!
  gay: bi kipra$im hissettim sanki..

  eger aileden biriyle olursa bu durum "nolcak kucukken kicimi ba$imi opuyodunuz ya" diyerek kurtulunabilir.
 • sonrasında müthiş diyaloglara gebedir bu eylem.

  - aptullah abi bak kimseye söylemek yok
  - sus ananı siekrim orospu çocuğu!!
 • -ay ay, ya meltem özür dilerim ya.. pardon...çok pardon
  --ay özgür.. kaza işte..ekikiki... ama nasıl oldu hala anlayamadım ben..
  -göstereyim yeniden???
  --ekiki.. olur mu ki aynısı yeniden?
  -gel bakim sen gel..
  --eikiki..
  -hobaaaaaa..
 • hababam sınıfında şener şen ile kemal sunal yapar ki bu hareketi, yarar da geçer bünyeyi..
 • eğer bu olay bir erkek ve bir kız arasında olmuşsa kesinlikle yanlışlıkla olmamıştır, ayy yanlışlıkla oldu diyen erkek külliyen yalancıdır. herşeyi planlamıştır hatta daha önceleri bir kaç denemiş, kız kafasını kaç kez sağa ve sola götürüp sonra sabit kaldığının istatisliklerini tutmuştur. eger bunu başaramazsa en azından dudak ile yanağın birleştiği yerden öper.
 • şaklabanliğa vurup ortami gevşetmeye çalışşan bir dert, sanki çok normal yada önemsiz birşey olmus, yani hiçbirşey olmamış gibi davransan başka dertlere gebe olan hareket. özellikle karşı cins ile yaşanmış ise eşeğin aklına karpuz kabuğu düşmesi ile eşdeğerdir. lakin peki bu bilgi gercek hayatta ne işime yarayacak demekten kendinizi alamayabilirsiniz.
 • hipermetrop sağır ve dilsizlerin sık sık yaptıkları şey
 • arkadaşlığın bittiği, yeni bir boyuta geçilen andır.