şükela:  tümü | bugün
  • yenilerde entry okurken yaptigim sey.favoriledigim entryi iki uc gun sonra fark edip kendimden sogudum ya.
  • nickinizin altına rt-fav görüşlerim değildir yazarak üstesinden gelebileceğiniz problem. rt yok ama. racon da bilmiyorsunuz.
  • sıklıkla yaptığım eylem. yalnız pipisine hakkı diye isim koyduğunu belirten bir yazarın o entry sini eklemeyeymişim iyiymiş. görünce şok oldum. özellikle telefonda sözlüğe girince dikkatli olmak lazım. hakkı ney lan bu arada hiç değil osman falan olaydı..
  • kocan kadar konuş isimli kezo kitabını beğenen birinin entry' sini favorilemek hiç bu kadar utanç verici olmamıştı. dolmacık parmaklarla entry kötülemek zor zanaat azizim.
  • bir entrye eksi oy vermeye calisirken başıma gelen olay.. tamamen sozluk tasarımının suçudur.
  • dokunmatik ekran azizliklerinden biri.
    altı üstü bir entryi beğenmiş olursun.
    kredi kartı onay butonu veya "bu siteye giren 1000000. kişi olduğundan ebeninkini kazandın", "çükünü şu kadar cm uzatabilirsin, tıkla hemen öğren" gibisinden abuk subuk bir yeri tıklamamışsın.
    cihazın virüs kapmamış, şifrelerin çalışmamış, yazarlığından bir şey eksilmemiş, istemediğin bir harcama yapmamış, tercih hatasından yanlış bölüme gitmemişsin.
    ya da bir kitle imha silahını harekete geçirecek kırmızı tuşa basmamışsın.
    çok çok seni takip eden biri "vay efendim faik de şu entryi beğenmiş, çok kötü" diyecek altı üstü.
    sen faik'sen çabuk cihazın başına geç beğenini geri al, yok ben faik'sem sanane.
    az ye kendine daha büyük ekranlı cihaz al ya da eline koluna hakim ol.
  • genellikle uykulu anlarda vuku bulur ve genellikle “bu ne biçim entry” denilip eksiye basılacakken ya da “bu yazar kimmiş de böyle yazmış (engelleme hazırlıkları)” düşüncesiyle yazar nickine tıklarken yapılır.

ertesi sabah (ya da birkaç gün sonra) gece jeoloji kitabıyla sızıp “oh my god, what have i done” diyen sheldon cooper gibi hissettirir.
  • murphy kuralı: bir entry'yi yanlışlıkla favorilemişseniz o entry kesinlikle normalde asla favorilemeyeceğiniz bir entry'dir.
  • daha kötüsü ise instagram'da yanlışlıkla favlamaktır. ben hala resmi büyüteceğim diye zaman zaman hata ile fava atıyorum mesela.