*

şükela:  tümü | bugün
 • benim gibi yer yon duygusu gelismemis bir insanin er geç yasayacagi bir seydi, yasandi.
  bir gün spordan sonra bitkin bir vaziyette soyunma odasina girdim. girmemle, allah allah, bu odanin sekli böyle degildi sanki, ne enteresan gibi laflar ederken, birden askilarda asili erkek pantolonlarini, kemerlerini görerek 180 derece dönmeye meylettim. iyi ki odada kimse yokmus derken, ben tam kapiya dogru ilerlerken, kapidan içeri genç bir arkadas girdi. ben, ay pardon filan gibi laflar ederken, genç insan öyle aptalca gülüyordu, manidarca siritiyordu da diyebilirim aslen. çiktim gittim, bir sey olmadi sonuçta, ama bir anidir hayatimda.
 • sene 1991...ozel ari lisesi kizlar soyunma odasi...
  voleybol antremanına gec kalınmıs kostura kostura soyunma odalarının yolu tutulmustur...
  giriş kapısı hışımla açıldığında karşılaşılan manzara yedekler dahil beslen spor erkek basket takımının giyinmekte yada soyunmakta olduğudur.(bkz: allahim kor et beni)
  o gun antremanı beslen spor nedeniyle iptal edilen voleybol kız takımı ile tribunde oturuken atılan her basketten sonra selamlamaları almak hostur.vs.dir.
  (bkz: pamuk prensesim seni yine mi uzduler)
 • tabak gibi gotun kizlar tarafindan gorulmesiniden sonra
  -artik beni alacaksin gitti namus gibi eski turk filmi replikleri sarf edilebilir .
 • önceleri utançtan yerin dibine girmenize ama daha sonra pek cok meraklının etrafınıza doluşmasına sebebiyet veren durum;
  - onu boşver de şimdi, sen serdar'ı anlat şekerim
  - hııı...o mu? çıplak gözle zor biraz yorum yapmak
 • antremana gec kalinmistir, kosarak spor salonuna girilir, arkadaslara oda numarasi sorulur, arkadaşlar sizi yanlış odaya yönlendirilir, soyunma odasının kapısı çalınmadan telaşla açılır, karşılaştıgınız manzara karşısında napcagınızı sasırırsınız, erkek basketbolcular arasında sıkça rastlanan bi ceza uygulanmaktadır bi kurbana; bengay cezası. zawallı kurban kıvranırken siz hem güler hem de utanırsınız.
 • kimi zaman dallas comegysi ciplak gorup ohaaaaaaa demeye sebep olmus* hata*