şükela:  tümü | bugün
  • carlos martin ise tecavüze uğrayacak erkektir.
  • dalgınlıkla girilir, içerde kimse olmadığı önemsenmez, hemen kapı kapatılır ve klozete oturulur. birkaç dakika sonra içeriye biri girer. adımları tuhaftır. "topuklu ayakkabıya benziyor lan bu" dersiniz, önemsemezsiniz ama...

2-3 dakika sonra " yaa o kadar sinir kii berk'in sevgilisi falan dinlemiycem çakçam ağzına bi tane" diyen şirret kız, onu onaylayan tamamlayıcısı içeri girer... bizim suratta nehirden su içen geyiğin tehlike sezmesi yüz ifadesi oluşur.
    ardından diğer kadınlar girmeye başlar. "şimdi sıçtık" dersiniz. kapıyı açıp dışarı çıkmak ölüm fermanıdır. tek bir yol vardır; ortada kimsenin olmadığından, olanın da iş üstünde olduğundan emin olduktan sonra (bu kanıya ancak ayak seslerini dinleyip tahmin yürüterek varabilirsiniz) hemen çıkmak ve kapıdan dışarı çıkarken de birisiyle karşılaşmamak için dua etmek.

adama yoğun bir günde 40 dakika kaybettirir. sonra erkekler tuvaletine girince etrafım heriflerle dolu olduğu için şükrettirir.
  • tam kapidan cikarken karsimdan gelen hatunun muzip gulumsemesi neticesinde ben oldugumu farkettigim kisi. oncesinde girerken burasi tadilatta glaiba, pisuvar koymamislar diye dusunmem ise ayri bir boyut.
  • bu kisinin tuvalette bir de metrobüste yanına erkek oturtmayan kadınla karsilasmasina tanik olmak isterdim.
  • universitede 1 donem boyunca duzenli sekilde dahil olmusum. bir koca donem fark etmemisim o ayri mallik ama ulan bir kere olsun tuvaletin dolu olduguna bile denk gelmedim.
    ogrenmem ise sanirim eloy86nin uyarmasiyla olmustu sanirim. cok emin olamadim yazarken. baskasi da olabilir.
    (bkz: istanbul universitesi)
    (bkz: astronomi ve uzay bilimleri)
  • üniversite kampüsünde lokanta, fotokopici ve internet kafenin olduğu ayrı bir bina vardı. orada başıma gelmişti söz konusu durum.

girdim. sadece elimi yüzümü yıkayacaktım. neyse son kez aynaya bakıp üstümü başımı düzeltirken kızın biri geldi ve beni görünce biraz afalladı.

gülümsedi ve orasının kızlar tuvaleti olduğunu söyledi. ben de şaşırıp farketmediğimi söyleyip özür dileyerek ve gülerek çıktım. anlayışlı insanlar arasında sıkıntı olmuyor. ama kolayca yanlış da anlaşılabilirsiniz.

buradan o arkadaşa bir gün burayı okuma ihtimaline karşılık teşekkür etmek isterim. * yer: görükle, garanti bankası binası, sene 2010-2012 arasında bir şey. tam hatırlamıyorum.
  • yanlışlıkla erkekler tuvaletine giren kadının yaşadıklarına kıyasla daha iyi olduğu düşünülebilecek durumdur. klozet barındıran odacığın kapısının tam yandan gördüğü, ve o yanında pisuvar görüntüsünü engelleyecek bir bariyer olmayan pisuvarda geri dönüşümün kendi açısından son halkasını tamamlamakta olan şahsımın, klozet odacığından çıkan orta yaş üstü, gözlüklü, şişman ve hayranlık içerisindeki kadının görüntüsüyle aniden karşılaşmış olmanın verdiği şaşkınlıkla irkilerek, "ellerimde çiçekler (klozet odacığının) kapında sırılsıklam" pozunda kaldığımda, kadıncağızın "ay! ay, ay, ay!, oooo, ay! ay!" nidaları arasında kaçışının ardından idrak ettiği hededir.
  • nedense bodyguardların içerideki hatunlardan çok tepki verdiğini gördüğüm olay.
    izmirde yanımdaki kız arkadaşın yanlış yönlendirmesi sonucu bi barda girmiştim, içeri girdiğimde hatunlarla bi gözgöze geldik gülümsedim ben çok yanlış geldim galiba dedim arkamı dönmeme kalmadan bodyguard yapıştı koluma dışarı atmaya kalktı falan enteresan dinlemiyoda mal. neyse sonra öğrendimki tren bar da erkekler tuvaleti üst kattaymış. yaptım çişimi gittim.

buda böyle bi anımdır kayıtlara geçsin.

ayrica kraldir
  • fransada tuvalete girecekken dames-hommes ya da femmes-hommes ayrımı bir anlık algılanamadığında gerçekleşmesi muhtemel olandır.
  • yanlislikla erkekler tuvaletine giren kadindan daha sanslidir. kapiyi acar acmaz duvar boyunca siralanmis mermerden heykelcikler, "pisuvar", oldum olasi korkutmustur beni. ya bir de ortalik yerde oylece pipisini cikarmis cis yapan biri varsa, vah o zaman haline bu kadinin. hayattan sogutur insani.