şükela:  tümü | bugün
  • komserim sen misin ?
  • kıytırık bir ankaralı sanatçıyla aynı ortamda alkol almıştık. ben saf saf sigara içiyorlar diye yanlarında duruyordum herifler meğer esrar içiyomuş bende dumanaltı olmuşum. ulan iki bardak votkayla nasıl sarhoş oldum diyorum bide kendi kendime.
  • maket yaparken aşırı doz yapıştırıcı kokusuna maruz kalmış kafam bu kafalardan biridir. bodrum katta penceresiz bir çizim odasında saatlerce yapıştırıcı kullanıp başınızı bile kaldırmadan çalışınca oluyor.
  • izmir'de iki arkadaş ile akşam sözde buluşacağız. birisini yıllardır tanıyorum, diğeri bizim işyerine yeni başladı. altuğ'un işi çıktı biz sap gibi ismini bile hatırlamadığım yeni eleman ile kalakaldık. bize gidelim birşeyler içelim bari falan dedi. evi göztepe sahilde bu arada. manzara falan güzel olur diye düşündüm. en son düşünme çabam oydu zaten. elemanın eve bi gittik sanarsın imalathane. benimde uyuşturucu geçmişim ve bilgim gerçekten yok. ev arkadaşı ile tanıştırdı. ismi doktor. o kadar malım ki tıp okuyor falan sandım. meğer herif uyuşturucu satıcısıymış. kardeşim aradı nerdesin diye. içime bi his geldi oğlum emre gel buraya. buradan kaçarız eve beraber. bizim salak emre gele gele esrarkeş arkadaşı ile geldi. çocuk eve girer girmez kova dedikleri (o akşam öğrendim) zımbırtıyı içine çekti. yemin ediyorum saniyeler içinde çocuk cin çarpmışa döndü. ulan ne yapılır ne edilir bilmiyorum. çocuk çarpılmış yerde yatıyo. evdekilerin kafa bi milyon zaten. emre ile biz mal gibi kaldık. çocuğu ayıltmaya çalışıyoruz yok arkadaş ayılmıyo. ölümcül kustu, rezillik diz boyu. sonra kapı çaldı defalarca. ben kendi kendime tribe girdim. polis geldi kesin atıcaklar bizi içeri falan diye. elemanda sürekli diğer ev arkadaşım geldi panik yapma falan diyo. ama bende öyle bir tripler var ki kendimi camdan atıcam. ulan içeri bunun sözde ev arkadaşı bi kadın girdi. kadın dediğime bakmayın 45 yaşında teyze bana göre. içerisi duman altı ama kadının dediği cümle bana bakarak. eskiden saygı vardı büyükler içeri girince küçükler ayağa kalkardı dedi. kendi kendime diyorum neden böyle birşey desin kesin ben yanlış anladım falan. ama kadın geldi herkesin içinde sürekli bana yardırıyo. sonra kadına dedim teyze çık dışarı ve hemen içeri gir ben ayağa kalkıcam sen girince. vay arkadaş benim kafa olmuş zombi ama ben farkında değilim. saçmalıyorum, saçmalıyorum ve susmuyorum. dedi polis çağırıyorum ulan dedim siki aldık içimize kalk emre kaçıyoruz buradan. emre demez mi ben yasin'i bu şekilde bırakamam burada. yasin olmuş ölü inek ağırlığında yerde kaldıramıyoruz. öyle ya da böyle emre kaldırdı onu ite kaka attık dışarı. açık havada biraz zaman geçirdik ama trip hala gitmiyo. araba kullanamıyorum. trafik polisi durduracak, ooo gençler uyuşturucu partisinden mi geliyorsunuz diyecek, bizi atacaklar içeri. neyse bir şekilde gittik eve. yasin 1 gün sonra ayıldı. meğer bonzai deden zehirmiş içtiği. kova olarak içince amı görmüş. tabi bende gördüm.