şükela:  tümü | bugün
  • bir an dalgınlığınıza gelip de, aslında kenara kaydetmek istediğiniz veya ukte vermek istediğiniz şeyin entry olarak girilmesi, bir anda sözlükte görünmesi.
    tabi ukte verirken bu yapılıyorsa, hem "biri bu başlığı doldursun" butonuna basmamış oluyorsunuz hem de yollaya basıyorsunuz böylece iki hata oluyor arka arkaya, ki bundan daha kötüsü boş entry girerken size gelen cevap olurdu herhalde...
    bir de size entry sildiriyor o da cabası tabii..**
  • bilinç altı mı yolla amk diyor ne?
  • birkaç kez yaptığım için yapmaktan sürekli it gibi korktuğum, kabul edilemez bir salaklık örneğidir. artık o saatten sonra girdinin sadece o hatayı yaptığın ana kadar olan kısmı senindir. zamanından önce ele geçirilmiş, taslağı çalınmıştır. silmek çok ayıp ki yapmadım değil. yeniden düzenlemek ayıp değil tabi ama bilemiyorum sanki biraz çaresiz.

daha çok telefondan yazarken olabilen bu kazaları önlemek için nasıl bir bitkisel gıda takviyesine ihtiyacımın olduğunu merak ediyorum. bir daha da bu şekilde girdi silmeyi yasak ederek, vicdanım için bir sakınma mekanizması yaratıyorum; kendimce şu an. haydi hayırlısı.
  • düzeltme yaparken shift+ok tuşları ctrl+ok tuşları ile metin içerisinde gezerken. hah, şurası paragraf olsun diye enter'a basınca aslında ctrl'nin de basılı kaldığını farketmez ve direkt yolla yapmış olursun. o haliyle sözlüğe servis edersin ve düzeltmek veya silmek için anlık olarak ter dökersin.
    bazen kenarda dursun yerine yolla ya da basmışlığım vardır.

(bkz: ctrl+enter kombinasyonunun yolla yerine geçmesi)