• uzun bir aradan sonra trt 1 ekranlarında sevişme sahnesi izlettirdi.

yarın diyanet gusül abdesti için fetva verir.
  • atletico madrid'de yaklaşık olarak arda turan'ın mevkisinde oynayan belçikalı.

bu çılgını gören atletico madrid'liler" yıllarca arda turan'a iyi sabretmişiz" diyorlardır herhalde.
    adam akıyor resmen.
  • arda turan denen yetenek fakirini sponsor yardımı ile 40 küsür milyona barcelona'ya çak aynı paraya hem griezman al hemde carasco.
    valla büyük takımsin atletico mardin.

adam yağ gibi akıyor resmen.
  • dün takımının 8-0 yenildiği shanghai sipg maçını 3-0 olana kadar izleyip bıraktım. daha sonrasında takip etmedim, bir baktım ki maç 8-0 bitmiş. zaten maç 0-0 giderken bile yenilecekleri belliydi ama bu kadar fazla gol yiyeceklerini düşünmemiştim. zaten benim izlediğim sürede ne gaitan ne de kendisi iyi oynuyordu. bu kadar yetenekliyken, 25 yaşına bile gelmeden çin'e gitmesiyle düşünce yapısı belli olmuş. orada da futbolunun geriye gideceği ve yatarak para kazanacağı çok net belli, kafasında futbolu bitirmiş çünkü. dünkü maçta da bi ter atayım kafasıyla oynuyordu. maç sonrası kendisinin ısı haritasına baktığımda günüm şenlendi. hakkını yemeyeyim ama adam santra bölgesini güzel ısıtmış. maçta 9 kere santra yapmak zorunda kalınca böyle oluyor heasdf. para için ruhunu satan futbolculardan olduğu için daha beter olsun, zerre üzülmem.

https://i.redditmedia.com/…a16e87e87e33ea9d3078ec12
  • trt ekranlarında dudaktan öpüşmeli bir sahne görmemizi sağlayan über insan. ertuğrul ve filinta görmekten hafakanlar basıyordu içimi, adam gitti cillop gibi hatunu ağzından öptü. birilerinin abdesti kaçmıştır kesin.
  • yaklaşık 20 milyon euro bedelle, atletico madrid'e transfer olan yıldız adayı. arda'nın yarı fiyatına ondan daha potansiyelli bir oyuncuyla yerini doldurdular ve kesinlikle çok yerinde bir hamle.

çok iyi top sürme ve adam eksiltme özelliklerinin yanında, kolay kolay kendisini yere bırakmayan inatçı bir oyuncu. eğer simeone bencil ve savruk yapısını dizginleyebilirse, ileride ismini çok daha fazla duyacağımıza eminim.

kendisi emirates'te arsenal'i yıkan 3. golü atmıştı aynı zamanda.

(bkz: 25 şubat 2015 arsenal monaco maçı)

fm 2015'de daha bugün depay'ı satıp, yerine kendisini almam ve transfer haberini duymam da ilginç oldu.*

atletico'da yeni bir griezmann etkisi yaratabilir bu çocuk, bekleyip görelim.
  • geçen sezon ligue 1'de çıkmış olduğu 36 maçta 6 gol atıp 10 da asist yapmış olan 21 yaşındaki belçikalı kanat oyuncusu. çıktığı 52 resmi maçta ise (lig+şampiyonlar ligi+fransa kupası+lig kupası) 8 gol 14 asist ile oynamış. şahsen lucas ocampos'un daha çabuk parlayacağını düşünürken beni yanıltmıştır ayrıca.*
  • son yıllarda saçma sapan paraların döndüğü transfer piyasasında değeri 20 milyon euro'dan çok daha fazla bence. geçen sezon monaco'da gösterdiği performans ve istatistikler ortada, en az 30 milyon euro ederdi bu adam. atletico madrid'i idari açıdan çok beğeniyorum. adamlar dibi görüp zirveye çıktı resmen, yine mükemmel bir transfer hamlesi. bu arada carrasco'nun ispanyol pasaportu da varmış, annesi de ispanyolmuş onu da yeni öğrendim. ismi hiç belçikalılara benzemiyor zaten ilk belçikalı olduğunu duyduğumda da çok şaşırmıştım, portekizli olduğunu düşünmüştüm. baba portekizli, anne ispanyol, kendisi belçika milli takımında oynuyor.
  • değerini şampiyonlar ligi finalinde 2ye katlamış oyuncudur . devamı euro 2016da belçika formasıyla
  • son dönemlerin en tuhaf transferlerinden birisi bence, duyduğumda baya şaşırdım. hani bu yaşta da olsa parasına bakıp çin'e gider neyse de bakambu'nun 40 milyon ettiği transfer piyasasında carrasco'nun en az onun kadar etmesi lazım. tabi bu rakamlara o çin futbol gelişim fonu mudur nedir onlara ödenen paraları dahil etmiyorum. adamın hem yaşı genç, hem yakın zamana kadar çok üst düzey oynadığı maçlar oldu. gayet iyi bir takım oyuncusu, kendisini oldukça da beğenirim. 24 yaşında o paraya çin'e gitmesi bana çok saçma geldi. bu adam daha geçen sezon takımın banko oyuncusuydu, çatır çatır gol atıp assist yapıyordu. atm'de doğru düzgün oynamayan, 30 yaşındaki gaitan 18 milyon euro ama bu adam 30 milyon euro. altından bir pislik çıkar ama hayırlısı. bu yalnız dalian yifang'ın yöneticileri kimse baya akıllı adamlarmış. çin kulüpleri bol keseden dağıtırken adamlar avrupa içinde bile gerçekleşmesi güç rakamlara iyi futbolcular toplamışlar. hep dediğim gibi bu transfer piyasasına bazen hiç aklım ermiyor.
hesabın var mı? giriş yap