şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gün içerisinde bir iş yaparken eline yüzüne bulaştıran bir veya birkaç çalışma arkadaşım mutlaka etrafımda oluyor ve bu işler her zaman süreli işler oluyor. tabi ofis denen yerin bir patron sıfatında kişiliği de olduğu için bu kişilik gerildikçe yansıması herkesten öyle ya da böyle en azından asık surat olarak çıkıyor. onu bırak bir de son dakika işleri yok mu!? işte bu zamanlarda içimden söylediğim yetmiyormuş gibi dışımdan da bir gün haykırmak istediğim kelime öbeği bu öbektir...

  çok afedersiniz ama:

  - yapacağınız işi sikeyim...

  hatta yapacağınız işi eşekler... neyse tövbe estağfurullah...

  saygılar.
 • şu diş hekimliği işlerinde protezi yapan teknisyenlere söylenecek en iyi söz de yemiyor kardeşim.
 • internet erişim hızı (varolmayan hız) eziyetinden dolayı , altyapı sorumlusu şirkete ettiğim veryansın.
 • epey, hatta en üst seviyede ferahlatıcı etkiye sahip bir isyan cümlesi.
 • sözlüğün geldiği son hale baktığımızda tüm sözlük yazarlarının içinden geçen ve durumu en iyi dile getiren güzel cümle.

  önce antik sözlüğü kaldırdınız, sonra sözlüğü trollerle doldurup sözlüğün kalitesini siktiniz yetmedi en son olarak temanın da mına kodunuz.

  (bkz: teşekkürler kanzuk bunlar senin eserin)

  insanın gözünü alan, sanki ölmüş de cennetten yazıyor hissi veren bu sik gibi tema için çok teşekkür ederiz.

  evet sen de gayet iyi biliyorsun ki şimdi gündemden düşmeyen bu durum bi kaç gün sonra hiç dile getirilmeyecek. sözlük senin tabi kanzuk binip üstüne kırbacı vurabilirsin fakat bu kırbacı aslında sözlüğe değil yazarlara vurduğunun da farkındasındır umarım.

  biz yeniliklere alışık değiliz hiç, sedetin de senin de yaptığınız bu yarak kürek değişiklikler bünyemize hiç iyi gelmedi. yaptığınız her saçma değişiklik insanları yazmadan soğutmaktan başka bir işe yaramıyor.

  eğer adam gibi birlik olup, tek bir kişinin bile yazmamasını sağlayabilsek bir tarafların tutuşacak onu da herkes biliyor fakat bunun da olmayacağını çok iyi bildiğin için bilgisayarın başından sana söven entrylere bakıp gülüyorsundur kesin.

  bi kere de anket yapıp yazarların fikrine göre değişiklik yapsanız olmaz değil mi? olmaz tabi haşaa bizim ne haddimize yazdığımız sözlüğün değişikliklerine karar vermek.

  ama bir gün elbet tüm yazarlar birlik olup uzun bir süre entry girmeyecek. o zaman hanyayı konyayı görürsünüz umarım.

  sevgilerimle,
  imza : yaptığınız temayı sikeyim
 • şu an söylediğim küfürlerden biri.

  milletin düzeniyle oynuyorlar ulan zaten hava kapalı ee bir de yaz saati kullanıyoruz iyice gotham city gibi oldu buralar.

  bari batman'e falan dönüşmesek.
 • ne bok yiyecegine karar veremeyen patronlarim tarafindan cüklerinin keyfine gore bi oraya bi buraya atandigim icin bu aralar icimden surekli soyledigim cumle. onlarin götünün sıkıştığı benimse saglamda olacağım ılk firsatta suratlarina yapacağınız işi sikeyim ben gidiyorumdeyip cikip gitmek istiyorum.
 • bugünlerde herkesin ağzında olan laf !
 • ekseriyetle tekrarladığım ünlem tümcesi