şükela:  tümü | bugün
  • eşlerine destek olan kadınların tezahüratlarının farklı çağrışımlar yaptırdığı yarışma.

geçen misafirlikteyiz. arkada tv açık. muhabbet iyi iken birden sesler dikkatimi çekti. dönüp ekrana baktım. suratından hırs akan kadının biri yarışan kocasını canhıraş şekilde destekliyor. kadının konuşmaları şu tarzda:

-hadi aşkım.
    -yaparsın aşkım.
    -daha hızlı, daha hızlı
    -hadi
    -hızlı vur aşkım
    -sert sert hadi
    -az kaldı aşkım
    -bitiyor aşkım az kaldı
    -aşkım çabuk
    -hadi daha hızlı
    -vur aşkım
    -durma vur, çok az kaldı
    -aşkım harikasın, harikasın

rtuk buna da el atar yakında.
  • bu haftaki reklamlarında-fragmanlarında neyse işte bir hanım kızımıza(!) sunucunun yönelttiği "nasıl tanıştınız ?" sorusu üzerine; hanım kız, kendi kız arkadaşına , şu anki eşi için "bırak o çocuğu ayrıl gitsin!" diyip kendisinin bir hafta sonra aynı insanla
    sözlendiğini anlatıyor gururla.

yani kız arkadaşının sevgilisini ayarttıgını anlatıyor gururla.
    ben anlamıyorum iğrençlik ne ara bu kadar marifet oldu...
    acıyorum, üzülüyorum.

ayrıca bir ekleme de yapmam gerekirse buradaki iğrençlik her iki insan için de geçerli. ayartmak derken yalnızca kadına söylemek olmasın elbette.
  • bir kaç sefer bu programı izledim ve bekar olan bütün erkeklere izlemesini tavsiye ediyorum. ben izlerken sinirden dişlerimi sıkıyorum, siz bu kadınlara nasıl tahammül edip, evli kalabiliyorsunuz arkadaş? nasıl bir çilenin içine düştünüz? bu program tek başına ülkemizdeki evlilikleri özetliyor. saygısız, şımarık, kompleksli, avam kadınlar. artık kaderine razı gelmiş, kendinden vaz geçmiş, maymun olmuş adamlar. karı - koca arasındaki sevgisizlikler o kadar belirgin ki, izlerken başkaları adına utanıyorum.
  • hatun dedi ki kocamın gömleğine kızlar baktı ben de kestim. bu hatun evli. kendine aşık kendisini çekebilen bir koca bulmuş. biz de sözlükte modernlik falan kasalım.
  • an itibariyle oynanan oyunda kadın yarışmacılar eşlerine "kaldır aşkım kaldır, tamam indir şimdi, indir aşkım, kaldır aşkım" vesaire diyorlar.

oyun o kadar zorlama ki, sırf kadınlara bu lafları dedirtmek için ayarlanmış, çok net belli.

ucuz hesaplar peşinde koşan rezil herifler sizi.
  • sabah yeni bölüm tanıtımına denk geldiğim program.
    ilker ayrık erkek yarışmacıya soruyor:
    -eşiniz arkadaşlarıyla çıkabilir mi?
    +istiyorsa çıksın
    -istiyor mu peki?
    +sıkıyosa istesin!!! (bkz: wtf)

ya bu nasıl bi evlilik, kadınlar buna neden tamam diyebiliyor? eşler bu hakkı kendinde nasıl bulabiliyor? umarım şaka falandır, midem bulandı izlerken.
  • an itibariyle tesadüf etmiş bulunuyorum, yarışmada evli, nişanlı çiftler yarışıyor;
    - müsabakalar sırasında kadınlar viyak viyak bağırıyorlar, iğrenç sesler çıkarıyorlar.
    - eşler birbirine çok saygısız bir oyun için ciddi ciddi birbirlerine bağırıyorlar, şu anda serkan-kamile çifti var mesela tedirgin oldum serkan karısına saldıracak diye. kamile başını yakmış resmen.
    - evlilik istemeyenler izleyip kararlarının doğruluğuna emin olabilir.
    - ilker ayrık sevdiğim bir oyuncu, pavyona düşmüş soprano gibi kalmış programda.
    - program sponsoru bereket dönermiş, inşallah dönerleri de sponsor olduğu program kadar berbat değildir.
  • önce kadınlardan, sonra evlilikten soğutan, sonra da bu ailelerin yetiştireceği çocukları düşündürüp yurdumun geleceğini sorgulatan program.
  • bu akşamki kırmızı elbiseli kızı görünce erkeklere acıdığım yarışma programı. bu kadar dırdır, merhametsizlik, araba merakı çekilir şey değil evlerden ırak. bana bu kadar merhametsizce yaklaşan bir kadınla beş dakika durmam erkek olsam. bu nedir kardeşim. o kadar demedin, bu kadar yapamadın. bana araba alacaksın çok çalış. araba için mi evleniyorsun sen adamla ? sağlık olsun de geç git. çalışır birlikte alırsınız bir araba ne yani. pes dedim vallahi.
  • şehvetleeee diye bağıran sunucusu olan program. tüm seyirci şehvetleee diye bağırıyor. n'apiyorsunuz şehvetle?