şükela:  tümü | bugün
  • insanı yemekten içmekten soğutan reklamdır. daha dün reklamın itici grubu koç sistem yemekhanesinde mini bir konser vermiştir. elbette reklam müziği değil başka parçalar çalmışlardır amma velakin bu bünyenin duymak istemeyeceği müzik türünden olduğu için güzelim fırında tavuk tam bir işkenceye dönmüştür.

he bu arada öyle takım elbise gözlük yerine çiçekli böcüklü havai donu gömleği daha iyi giderdi zannımca adios isimli bu kartın reklamına ..

günün birinde sayonara isimli bir kart çıkarıp samuray getirmelerinden korkuyorum ..
  • lansmanı yeni yapılan adios kartın, korkunç itici olan reklamıdır... yapı kredi' nin reklam işinden anlamadığının da yine yeniden ispatıdır. hele de iş bankası' nın da piyasaya yeni sürdüğü seyahat kartı reklamı ile karşılaştırınca...
  • "uççuyoz gezziyoz yiyoz içiyoz para vermiyoz, adios!"

gibi sözleri olan bir müziği var. komik gibi ama bilemedim.
  • kusmadım ama biraz öğürmüşüm diye bir zuxxi sinema sayfası seçeneği vardı, onu aklıma getiren reklamdır.
  • ilk duyduğumda bir grup izmirli gencin şarkı söylediğini sandığım bol geliyoz, gidiyozlu berbat bir reklamdır.
  • hâlk ile aynı dili konuşayım derken türkçe'nin içine etmişlerdir.

yapıyoz ediyoz ne demek. yakışmamış bir ykb reklamına. daha iyi bir çıkış beklerdim. yaratıcı bir reklam olsaydı keşke.
  • hedefi, edessa lahmacun ve ahtapot giyim reklamlarının yanında yer almakmış gibi duran reklam.
  • sarkısının sözlerinde yiyiyoz içiyoz dan sonra sıçıyoz u beklediğim, ama sıçıyoz yerine adios diyen reklam. adios hakkaten başlamadan sıçmış.
  • feci... feci... feci...

başka birşey diyemiyom.