• yaklaşık 7 yıldır müşterisi olduğum yapı kredi bankasını ocak ayı sonu itibayla bırakıyorum.

hesabımı kapatırken de fenerbahçe ile yapılan kredi sözleşmesi üzerinden yazılabilecek potansiyel zararların müşteriden çıkarılacağının aşikar olduğunu sebep göstereceğim.

bir galatasaraylının banka ile ilişiğini kesmesi kimsenin umurunda olmayacaktır.
  • ülke olarak hangi seviye de olduğuzu gösteren başlık, aha şimdi battı yapı kredi eyvah eyvah...
  • en azından olup biten olaylardan haberi olan galatasaray taraflarını görmek mutluluk verici, bize bilinç lazım farkındalık lazım ufak ufakta olsa az az da olsa en azından dönen dolapları görebiliyorsak ne mutlu...

diğer takım taraftarlarına da emsal olacaktır diye umut ediyoruz.
  • sizin kapattığınız hesabın iki katını açarız biz.
    ayrıca tavşan dağa küsmüş, dağın haberi olmamış.
  • daha önce koç holdingi batıran (!) ergen gsli tayfa şimdi de yapıkredi’yi batıracakmış.

ne yapsın adamlar kendi bankaları bank asya kapanınca nereye gideceklerini şaşırdılar kaldılar ortada.
  • bankasyali degilmiydi onlar ya..
  • yapı kredinin de çok şeyinde.
  • takımına iyilik yapmak istiyorsan gidip stada takımını destekle.

koç holding “hadi şu yapı kredi’den 3-5 bir şey fenere ateşleyelim” mantığıyla yönetilmez merak etme.

not: galatasaray’lıyım.
  • dostum o tavşan dediğin türkiye’nin en büyük taraftar kitlesi gerçekten örgütlenip bankadan hepsi çıkarsa yapı kredinin anasını da sikebilir.

ben de maaşımı yapı krediden alan bir galatasaraylıyım ve 4 yıl çalıştım koç grubunda. türkiyede en sevdiğim ve gururla çalıştığım bir aileydi gerçekten.

şunun farkına varmak lazım ali koç ailenin sürekli dayak yiyip ağlayan basiretsiz küçük kardeşi. koç holding ali koç demek değil, güçlü bağlantıları olan biri diye düşünebiliriz belki. ama eminim kendisi de dahil tüm koç grubu bin pişmandır ali başkan olduğu için, resmen adamı eğeliyorlar üzülüp ağlamasın diye.
  • bugün arayıp bu sebeple kredi kartımı iptal ediyrum. yine göz göre göre yolsuzluk. koç hizmetlerinin hepsinden kaçıyorum zaten.
hesabın var mı? giriş yap