şükela:  tümü | bugün
  • yapı kredi bankası'nın, nfc ile cep telefonu üzerinden temassız ödeme yapmaya olanak sağlayan uygulaması. mevcut temassız pos cihazları ile uyumlu çalıştığını belirtmişler. bunun yanında hızlıca kredi kartı bilgilerinize de göz atmanıza yardımcı oluyor, yakınlarınızda world card'a kampanya yapan mağazalar var ise telefonunuza bilgi de veriyormuş (iyi çalışması için bluetooth'un açık olmasını istiyor). android uygulamasını gayet başarılı buldum, kim yaptıysa ellerine sağlık yağ gibi çalışıyor. mobil ödeme denemesini de yapınca işbu entry güncellenecektir.

    edit: mobil ödeme gayet güzel çalışıyor. android pay i beklemeye gerek kalmadı. tek sorun kasiyerlerin bir çoğu temassız ödemeden habersiz.
  • mobil ödeme nanesi cyanogenmod 13 üzerinde verimli çalışmayan uygulama. daha neyi var ki zaten.
  • android 4.4.2 ve uzeri nfc'li cihazlarla odeme yapmayi saglayan gayet basarili uygulama. sayesinde artik kredi karti tasimiyorum.

    bunun yaninda kampanyalarla ilgili bilgi alabiliyor, guncel kampanyalara uygulama uzerinden katilim gerceklestirebiliyorsunuz.
  • kampanya takibi ve ödeme açısından son derece faydalı bir uygulama. ama sadece teoride elbet. kaç aydır telefonumda yüklü daha bir sefer bile ödeme yapabilmişliğim yok. çünkü ya memlekette hiç temassız pos yok ya da olanlardan çalışanlar bihaber.

    shell'e giriyorum, kampanyanın kocaman afişini asmışlar kapıya astıklarına göre vardır temassız posları ama sorunca aldığım cevap "temassız nasıl oluyor?". bauhaus'ta falan bile kullanamıyorsam nerede kullanacağım gözünü seveyim seni?