şükela:  tümü | bugün
  • şuradan izlenebilir.

beni son derece etkileyen reklam.
    kız çocuklarımızın istismarına harika bir gönderme yapıp, olması gerekeni, eğitim ve bilimi tokat gibi bu tutumdaki insanların yüzüne çarpan, akabinde gülümseten bir içerik olmuştur.

emeği geçenleri tebrik ediyorum.

edit. link düzeltildi
  • n'oluyoruz lan derken bayaa bir yükseldim, sonra sağolsunlar ters köşe yaptılar.

emeği geçenlere önce özürlerimiz, sonra teşekkürlerimi sunuyorum. helal olsun.
  • doğru adres

edit: link düzeltilmiş
  • çok etkilemiştir. fikir babasının zihnine sağlık..
  • ilk izlediğimde hazırlıksız yakalanıp ağladım, her fırsatta da izliyorum. bilhassa babanın "senden de razı olsun kızım" dediği kısım beni her izlediğimde yüreğimden vuruyor. antrparantez, kurum sadece reklamda değil gerçekte de projenin arkasında kuvvetlice duruyormuş, merak ettim öğrendim ve memnun oldum. düşünen, yazan, oynayan herkese teşekkürler.
  • türk televizyonlarında gösterilmiş belki de en iyi reklam. nasıl olduysa sözlükte pek dikkat çekmemiş.
  • beğendiğim ve duygulandığım reklam, öğrenciyim ve ismi geçen bankaya kart borcum var bu arada. *
  • yine uygun bir “bam teli” dokundurması.
    ödeyemeyince daha da iyi dokunuyorlar.
  • hayır ağlamıyorum gözüme soğan kaçtı dedirten reklamdır.
  • kaç kez denk gelip ilk cümleden sonra üzüntüden dayanamayıp kanalı değiştirdiğim reklam. dün izledim tamamını ve çok duygulandım. teşekkürler.