şükela:  tümü | bugün soru sor
  • son zamanlarda gayet güzelleşmiş uygulama.

fakat şöyle danacıklar gibi bir eksiği mevcut:

dekont görmek istenince illa da "emaili yaz göndereyim abi" diyor. göster işte hemen ya resim ya pdf olarak. niye uğraştırıyosun illa da email ile? ha isteyene email ile gönderme opsiyonu sun yine, o ayrı
  • neredeyse her girişinizde bütün ekranı saçma sapan kampanya ve reklamlariyla kaplayan, illa ki ekranı en aşağıya kadar kaydırıp küçücük ilgilenmiyorum, hayır, istemiyorum vs. butonuna basmanizi bekleyen uygulama. müşteri hizmetlerini arayıp kapatmalarini istediğinizde maalesef bunun mümkün olmadığını söylemekteler. görmek zorundaymışız o reklamları. bankasın sen ya fotomac.com değil.
  • acil bir işim olduğunda bile istisnasız her seferinde reklamını geçmek zorunda olduğum bankaya ait mobil uygulama. arada bir "beğendin mi" diye soruyor bir de... maaş hesabı ayağına kullanmak zorundayım. her defasında sinir oluyorum bu duruma.
  • bugün kendisine erişildiğinde, ulu önderimiz için "özlemle anıyoruz" temalı bir müşteri karşılaması hazırladığı fark edilen sistem.
  • aynı zamanda 10 kasım'a atfen kısayol simgesini de karartmıştır.
  • bugün hem mobil şube ikonunu siyah yapmış hem de girişte özlemle anıyoruz şeklindeki yazıyla kullanıcıları karşılamıştır.
  • bugüne özel siyah tasarımı ve ulu önderimizi anan mesajıyla duygulandırmış uygulamadır