• asansorlerinin kata geldim sesinin ilk notasi, life on mars'in ilk notasiyla ayni.
  • önünde yapılan eylemler işçi/sendika ve islami kaynaklı olarak ikiye ayrılabilir.

islami eylemlerin tamamı yapı kredi plaza c blok'ta üst katlarda bulunan israil konsolosluğu hedef almakta ise de, nedense ısrarla a ve b blokların önünde yapılır, hiç alakası olmayan insanlar ve binalar boş yere taş ve yumurta yağmuruna tutulur. eylemler etki-tepki temelli olduğu için genelde planlı değildir. polis orta düzey güvenlik önlemi alır. içeri girdikten sonra bahçede yumurta ve taşa maruz kalınabilecekse de gelene/gidene bulaşılmaz.

işçi/sendika eylemleri ise hangi şirket arıza çıkarttıysa o şirketin hedef alındığı eylemler olur. benim denk geldiklerimin tamamı a blokta merkezi olan şirketlere ilişkin olduğundan tamamı a blok önüne doğru yapıldı. öfke sloganlara yansır, herhangi bir şiddet eylemi olmaz. eylemler planlı olur. polis yüksek düzey güvenlik önlemi alır. gelene/gidene bulaşılmaz.
  • c blokta bulunan israil konsoloslugu nun etrafta dolanan herkese canli bomba muamelesi yapmasindan dolayi duvarlarla cevrelenmis, guvenlik onemlerinin boku cikarilmis is merkezi. artik feraha ermislerdir herhalde.
  • çalışanların uyuklamaması için serinliğin bokunu çıkardıkları binalar grubu.
  • tüm ekşi sözlük yazarlarının* içinde çalıştığı plazanın adı.*
  • bu plazanın önünde hiç durmadan esen rüzgardan, bir kw değerinde dahi elektrik enerjisi elde edilmemesini, içime sindiremediğim plaza topluluğudur.

"ha ne oluyor şu anda bu esen rüzgardan" diye soracak olursanız, kış günü yüzümüzü kırbaçlamaktan başka, bir bir halta yaramıyor...
  • önünden geçerken camında başka şubemiz yoktur yazıyordu. paylaşmak istedim.
  • bünyesinde ekşi teknoloji nin ofisini barındırmaktaimiş. http://www.referansgazetesi.com/…r_kod=133333&_kod=
  • levent metro durağından 5 dakikalık yürüme mesafesindedir
  • büyükdere caddesi'ne bakan girişinden binaların girişlerine kadar olan alandaki iklim ile levent'in iklimi arasında zerre benzerlik yoktur. binadan çıkınca giyilen ceket caddeye varınca çıkartılır.
hesabın var mı? giriş yap