şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 1 saattir denediğim olaydır kendileri. kendilerini türkiyenin dijital bankası olarak sunuyorlar bir de. sorunum çok basit fakat problem çözümü yok. anlatıyorum.

    - sorun: annemin üzerine kayıtlı ticari kartın limiti arttırılacak.kartı uzun süredir kullanıyor. internet bankacılığında kart gözükmüyor. telefonla aradığımızda müşteri hizmetlerine bağlanamıyoruz. direk telefon kapatılıyor. yapıkredi müşterisi olarak ben arıyorum bana ticari kart için 444 0 448 numarasından işlem yapılmamız söyleniyor. numarayı kartın numarasından tuşluyoruz müşteri hizmetlerine bağlanma başarısız. kurumsal internet şubesi hata veriyor. kart zaten sistemde gözükmüyor. dışarıdan biri olarak aradığımda yine müşteri hizmetlerine bağlanma başarısız.
    - sitelerinde şikayet formu çalışmıyor. https://www.yapikredi.com.tr/…-buradayiz/bize-yazin link komple sıkıntılı. formu doldurup gönderemiyorsun hata veriyor.

    bu nasıl bir bankadır arkadaş.
  • ticari kart işlemlerinizi bireysel uygulamadan görüntüleyemezsiniz. bu çok normal.
  • ykb müşterilerinin derin bir duygusal çöküntü içinde olduğuna delalet eden bağlanamamadır. illa bağlanacaksanız sizinle ticari ilişkisi olmayan kimselere bağlanınız*.