şükela:  tümü | bugün
  • az önce yaptığım. yemek söyledim geldi. bi yandan bilgisayara bakıyorum ama bir yandan değil meğer kafa komple oradaymış. hayır arkadaş ayranı çalkalayacaksın da neden önce açıyorsun. her yer ayran oldu mnskm.
    gülsem mi üzülsem mi bilemedim.
  • amerika biletimi 12 mart yerine 12 subata almam ve sonra degistirmek icin 300tl ödemem en saçma ve en pahalı dalginlik olarak verebilecegim örnektir.
  • olay oldukça karışık bir yapı olan dekanlık binasında geçmektedir.

bendeniz o hafta sınıftan sorumlu kişiydim. yani tüm ıvır zıvır işler bende toplanacak ben insanlara iletecektim. nitekim bu doğrultuda başka sınıftan bir arkadaşıma bir şeyler sorup öğrenmem gerekiyordu. bizim sınıf uzunca bir koridorun başındaki sınıftı. bizim koridora çıkan iki merdiven vardı ve bu sınıfa daha yeni tanıştığımız için ben diğerinden haberdar değildim. koridorun sonundaki sınıfa gitmek için ben koridor boyu yürümektense merdivenden aşağı inip okulun büyük kısmını dolaşıp diğer merdivene ulaştıktan sonra oradan koridorun sonundaki sınıflardan birine girdim devamında diğer sınıfa girecekken kendi sınıfımdan elemanları görüp bunlar ne diye buraya gelmiş ki diye düşünerek ilerlerken sabah sersemliğinin bana yaptırdıklarıyla aydınlandım. aynı koridor boyu ilerlemektense tüm okulu dolaşmıştım. kimselere söyleyemedim sözlük
  • az önce yaşadığımdır.kirli sepetine atmak için çıkarılan gömleği klozete atmak.
  • yazı yazarken sigara içmek.
    bunda ne var demeyin, devamı geliyor.
    kalemi iki dudak arasına alıp oynarken, sigarayla da deftere karalama yapmak. kısmen de başarılı olunur. yanan sigaranın külleri orada serpişince...
  • birlikte tatil yapmayı planladığım kız arkadaşım bana sorar; iyi ama o kadar gün kedilerimi kime bırakacağım?
    + ben bakarım
    çok samimi bir teklifti aslında, evet hemen farkettim yaptığım salaklığı.
    ne çok sevmişiz zamanında
  • gün geçmiyor ki bir aptallık yapmayayım, ustası oldum artık.
    bugün arkadaşımın arabasına binecekken arkasındaki aynı model arabaya gayet emin bir şekilde bindim, yaptım bunu ahah.
    geç kaldım, özür dilerim derken göz göze geldik evet. nereye götüreyim derken öküz gibin değil de sevimli söylese belki bu iş olurdu. hoş çocuktu halbukim.
    çok aptalım hehehhe.
  • elimde telefon varken koşarak evin içinde telefonu aramak. allahım sen aklıma mukayyet ol.
  • yatakta şarja takılı telefonla uyumak. uyandığında boyuna dolanmış şarj kablosuyla boğulayazmak.
  • mikrodalgada ısıtmak üzere tabağa koyulan yemeği mikrodalga yerine onun yanındaki buzdolabına koymak, salona gitmek gelmek, buzdolabından tabağı almak ve yemekten bir kaşıktan alınca 'bu ne yaa mikrodalga bozuldu mu ne oldu' deyip anneye böğürmek.