şükela:  tümü | bugün
 • 97 ba$larinda "ssg's personal homepage"..
 • turknokta nette warez sayfasi yapmistim, icinde cc'den cracklere kadar ne ararsan... daha macera daha heyecan diyerekten ftp sifremi amerikadan birine verdiydim (dial up sifremle ayni) ve o da kendi sayfasini yaptiydi turknoktanette, porno sifreleri sayfasi, cokda saglamdi, tema'da nazar boncuguydu... evdeki nazar boncuunu scan edip efektleyip back ground yapmistim.. "aman nazar degmesin" falan yazdiydim sayfalarin dibine" ..ama gel gör ki tez kapandi... sonra "biz geri istioz o sifre sayfasini" diye e-maillar alinca dumur olduydum
 • gurunun yardimiyla once kendime, sonra da tek basima cebir hocama bi home page yaptiydim.
  amma da ugrastiydim ya...
  sanirim 1995 sonu veya 1996 idi.
 • (bkz: cebir hocasi)
 • homepages.raksnet.com.tr/users/can diye raksnet kullanicililarina verilen 256kb'lik yerle bir$eyler yapmi$tim kendi capimda ordan burdan cirparak . pc! diye bir dergi vardi oraya cikmi$ megersem, seneler sonra haberim olmu$tu . sacma sapan scroll text'e yazdigim zimbirtilari aynen yazmi$lar "ilginc bir arkada$imiz" diye .

  (bkz: ehu)
 • ilk buyuk site ihtimalle mezopotamyada , eski misirda veya eski yunanda antik cagda yapilmistir. insanlar toplumsal hayata gecmis, beraber yasamayi secmistir, sonra da bugunlere gelmistir.
 • mevzu 90'ların sonu, 2000'lerin başlarına uzanıyorsa bazı özelliklerin kaçınılmaz olduğu sitedir... her tarafta bol bol hareketli gifler vardır. site içerik olarak biraz genişse iframe kullanılmıştır, o olmasa border özelliği gizlenmeden, çerçeveli çerçeveli table etiketleri sayfayı tablolara boğmaktadır. çeşitli kaynaklardan bulunan javascriptler, kayan yazı komutları falan heyecanla kullanılır.
 • şimdi web.archive.org'dan bulup duygulandığım sitedir. o zamanlar bir forum sitesi kurmuştum 150, 200 civarı da bir üye kitlesi vardı... tabii o 150,200 kişinin 20, 25 tanesi ben olabilirim. şimdi birbirimizi kandırmayalım.

  şu rezilliğe bak;
  https://image.prntscr.com/…tcx0zdtbi11dopsvmpla.png

  siteyi şu an başkası kaydettiği için isimleri sansürledim. 2005 falan olması lazım bu siteyi açtığım tarih, ama en yakın web kaydı 2007'de çıktı. o zamanlar bu sitenin bana en büyük faydası, sayesinde ergenlik zamanlarımda 2,3 sevgili yapmama yardımcı olmasıdır. bunlardan biri de o haftanın gözde üyesi seçtiğim kişiydi. hjkdajksjdsa

  ondan sonra bu siteyi hacklediler, tüm içerikler yedek olmadığından gitti... ben de webmasterlığa küstüm... sonra üzüntümden siteyi de kapattım. gerçi içerikler hep diğer sitelerden kopyala yapıştırdı... kim bilir, belki de hak etmiştim bunu.