• sinir oldugum gereksiz bir gerekce. sozlukle ilgili olarak şunun bunun yapilmasini istemisim, bilmem kac zaman once onu oraya yazmisim. istegim mantikli bulunmus, yapilmis. yapildi diye benimki siliniyor, besbinbesyuz tane sacma sapan istek, yapilamayacagindan dolayi oyle kaliyor. bu mudur?
    dahasi hem belki, "bak bunu ben dusunmustum" diye ovunecegim. kendin dusunmus yapmis gibi ustune konacaksin di mi ssg?
  • ne istemiştim de yapılmış ki diye hayatıma yeni bir merak katan sözlük bıdısı. ne istemiştim yahu?
    hani başka şeyler de isteyeyim madem, yapılsın yapılsın ohh...
    (bkz: sözlük bana karı bul)*
  • "okurun o kadar garip ölçütleri var ki. mesela içtenliği seviyor. içtenliğin edebiyatta yapıldığını bilmiyor. içtenlik, inandırıcılık adına kurulur. edebiyatçılık bir meslektir çünkü. (...) edebiyatta bence önemli olan inandırıcılıktır; içtenlik ya da sahicilik değil." tomris uyar - kitapla direniş
  • limon'da zirve organizatörünün organizasyon sekmesinde seçebildiği zirve durumlarından biri. bilin bakalım ne zaman seçiliyor?
  • entry silinme istatistiklerinde bulunan bir gerekçe. sözlükle ilgili isteğin yazıldığı peçetenin assoliste ulaştığını ve isteğin yerine geldiğini gösterir.
hesabın var mı? giriş yap