şükela:  tümü | bugün
11288 entry daha
  • bilgisayarda kulaklık ile şarkı dinlerken şişede kalan son yudum bira içilir. dolaptan yeni bira almak için kulaklık kulaktan çıkarılır ve boş bira şişesi kulağa tutulur ses gelmeyince aq bu kulaklıkta mı bozuldu diyerek sinirlenilir. dolaptan yeni bira alınıp gelinir ve kulaklık kulağa takıldıktan sonra kalınan yerden devam edilir.
  • markette nevresim bakarken farketmeden iki nevresimin arasına telefonu koyup, unuttuktan yarım saat sonra ne yaptığını hatırlamamak ama telefonun yokluğunu farketmek. az daha kalbim çıkıyordu yerinden.
  • geçen sabah duşumu aldım, saçımı kuruttum, ufak bir de fırçayla tarayım da wax'ı gömeyim kafama dedim dışarı çıkmadan.

o an kafam bir şeye takıldı, onu düşünürken elimi fırçanın olduğu göze attım ve elime ilk gelen "saplı" nesneyi fırça diye aldım.

bir yandan kafama takılan konuya full konsantre odaklanmışım, bir yandan da aynada kendime boş boş bakarak saçımı tarıyorum.

bir an kafam yerine geldi, aynada elimdeki diş fırçasıyla saçımı taramaya çalışan kendimle göz göze kaldım. aynadaki ben, "mala bak" der gibi bakıyordu. haklıydı.

o dalgınlık ve mallıkla diş fırçasını yerine koydum - sanki diş fırçalamaya devam edicekmişim gibi onla...

bir sonraki dalgınlıkta saç fırçasıyla dişimi fırçalamam umarım.