10832 entry daha
  • tramvay akşam saatlerinde on dakikada bir hatta bazen daha geç geliyor. sırf biraz daha beklememek ve gelmekte olduğunu gördüğüm tramvaya binebilmek için koşarken az daha trafik kazası geçiriyordum ki, reflekslerine şükrettiğim araç sürücüsü sayesinde ölmedim ve kıl payı yetiştim. (bu da aşırı derecede mallık içeriyor o ayrı) her iki yönden de gelen tramvaylardan birine kendimi atmamla birlikte kapı kapandı ve ben yanlış yöne giden tramvayda olduğumu tam 3 durak sonra fark ettim.
  • gece dalgın dalgın verandada otururken, bir anda köpeğin teki verandaya daldı, üstüme hopladı, ayaklarımı yaladı, deli deli hareketler yaptı. mahallede köpek bol olduğundan alışkınım, sevdim okşadım falan ama bi tedirginlik de hasıl olmadı değil, hayvan normal davranmıyor hiç, deli gibi bi şey. susamıştır diye su verdim, içti, deliliği geçmiyor, gittikçe daha histerik hareketler yapıyor. ısıracak gibi ağzını açıp bacağa atlıyor falan.

sonra bi daha dikkatli baktım yüzüne. pitbull' muş ya manyak. gecenin bir vakti, nerden geldiği belli olmayan deli bir pitbull' u sevmişim. gidiyodu olm kol bacak ne varsa. koparıp götürüyodu hayvan.
  • ohohoho o pitbullu arkadaş gerçekten şanslıymış.verilmiş sadakası varmış hatta
  • nimetle kanal değiştirmeye çalışıp kumandayı dişlemek sadece dalgınlık ya da sadece aptallık olabilir ikisi bir arada naslaa

yaptığım en aptalca dalgınlık henüz yapmamış olduğumdur
3855 entry daha
hesabın var mı? giriş yap