şükela:  tümü | bugün
13124 entry daha
  • babam rahmetli evde sürekli gözlüğünü kaybeder birlikte arardık. bir gün evde yaklaşık 45 dakika gözlük aradık, tam ümidimizi kaybetmiştik ki babamın aklına geldi gözlüğün yeri.. rahmetli gözlüğü başına geçirmiş üzerine de kasketini takmış.. bir yandan gülüyoruz ama kendine çok kızmıştı.. gene bir gün teknede balık tutuyoruz, serinlemek için denize atladı, atlaması ile panik halinde su yüzüne çıkması bir oldu, “gözlük! gözlük!”diye bağırıyor.. gözlük gözünde atlamış.. çok uğraştık lakin bulamadık, çok derindi bulunduğumuz yer.. canım benim nur içinde yat..
  • latin hatunla konuşuyorum çevirip çevirip yazıyorum arada borsa sitesine girip ekranı hafiften aşağı çekip fiyatların güncellemesini bekliyorum. sonra çeviri programına girip en son çevirdiğim cümle ekranını aşağı çekip güncellemesini bekledim sanırsın cümle değişecek napıyorum lan ben dedim kendi kendime.
  • dün sokrat isimli bir amcayla tanıştım, oğlunun ismi de yorgo'ymuş. kahve içiyorduk, ikram etmek istedim ancak istemediler. oruç mu tutuyorsunuz diye sorduktan 3 saniye sonra kıpkırmızıydım.
35 entry daha