şükela:  tümü | bugün
  • yapılmış en aptalca dalgınlık/ dalgıçlık/ dargınlık/ dağınıklık/ salaklık vb. türevlerinin son halkası.

iki gün önce bilgisayar başında başında oturmuş film izliyordum. sonra kapı çaldı. açmaya gittim gelen şeydi.. ee.. kem.. küm..
  • markete girdim..
    alışveriş yaptım..
    kasaya geldim..
    ödemeyi yaptım..
    fişi ve para üstünü çantama koydum..
    elimi kolumu sallayarak marketten çıktım ve yürümeye başladım..
    sokakta market görevlisinin ardımdan gelen sesini üzerime alınmam da biraz zaman aldı..

hanımefendiiii hanımefendii..

poşetleriniz.

parasını kuruşuna dek ödediğim şeylerin tamamını markette bırakıp çantamı takıp koluma, çıkıp gitmişim...
    aynı markete bidaha nasıl uğrıycam bilemiyorum :/
  • iki hafta önce beraber çıktığımız gezide gördüğümüz bir şeyi kız arkadaşıma keyifli keyifli anlattım bugün.
    vicdansız, bi de çok ilgili görünüp ara gaz soruları sorup kamçılıyo beni, ben de hala saf saf cevap veriyom. salağım galiba.
  • 1 aydır hafta sonları düzenli gittiğim bir kursa, dün (cumartesi) gitmeme rağmen bugün(pazar) gitmeyi unuttum.

bir de geçip bilgisayar başına kursta gördüğüm şeylerin tekrarını yapıyorum ama kurs yok kafada. arkadaşın "gelmeyecek misin" mesajıyla 1 dk evreni sorguladım.
  • acilen evden çıkmam gerektiği bir gün, evin içinde koşarak hazırlanmaya çalışıyorum, tam "hah hazırım hadi gidelim" derken, telefonum yok.

odama bakıyorum, oturma odasını alt üst ediyorum, cık, bulamıyorum, delirmek üzereyim. nasıl bulurum diye düşünürken aklıma dahiyane bir fikir geliyor.

kendi numaramı tuşlayıp arıyorum.

*bip bip biiip* meşgul.

"nasıl meşgul ya?" demeye kalmadan, 20 dakikadır evi tarumar ederek aradığım telefonun en başından beri sol elimde olduğunu farkettim.

evde yalnız olmama rağmen büyük bir utanç içinde ve boynu bükük olarak ortamı terk ettim. hala bir miktar utanıyorum.
  • çorlu'dan istanbula gitmek üzere hazırlanırken yapılmış unutkanlıktır.

büyük bir özenle , ihtiyaçlarıma aslında ufak gelen ama boyut olarak oldukça büyük olan sırt laptop çantama, tek tek, elektronik sigara, pilleri, foto makinası, lensleri, şarj aleti, uzaktan kumandası, boş hafıza kartları, oyunların yüklü olduğu hdd, telefonların şarj aletleri, kulaklık, bilgisayar hepsini tek tek güzelce yerleştirip evden çıkmak.

ooh çıkarken herşeyimi aldım ne güzel diye geniş geniş gittim istanbula, bilgisayarımı çıkardım, video izledim, sörf yaptım, sonra şarjı az kaldı, siktir et yeaa tam biterken takarım dedim, şu an yüzde 29 kaldı, açtım çantayı baktım baktım, adaptörünü almamışım lan. komple döktüm çantayı yok arkadaş yok.