şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bjk maçına gittik, bursa'da. stattan biraz erken çıktık ki, bursalı taraftarlar bize salça olmasın. 2 saf kızız sonuçta. tam o sırada o zaman ki oyuncumuz ertuğrul sağlam gol atmasın mı. ben yanlışlıkla bet sesimle çığlık atmayayım mı. bağırmayayım mı en büyüksün diye. neyse şekerim 1 dakika sonra kafamı sağa çevirdiğimde 1 stadyum adam üstüme doğru koşuyordu. yanımdaki arkadaşa bu ne diye sorarken önümüzde toros marka bir araba durup çabuk binin çabuk çabuk dedi. içinde 2 tane hapishane kaçkını adam. allahım o 2 saniyede neler düşündüm. uludağ yolunda tecavüze uğrayacağımızı mı, bir stadyum dolusu adamın bizi taciz edeceğini mi, ne siz sorun ne ben söyliyim. annemin bunları tv'den izleyecek olmasını düşününce, tecavüze uğrayacaksak bari 2 kişi etsin ne yapalım diyerek atladık arabaya. atlamamızla adamın polis başlığını çıkartıp öttürmesi bir oldu ve üstlerine süre süre çıktık o hengameden. hayatımdaki en büyük çılgınlık değildi belki ama en korktuğum andı.
  • çırpılıp çırpılmadığından emin olamadığım sofrayı, risk alarak tekrar sermeye çalışmam benim için büyük bir çılgınlık. bu çılgınlığımın bedeli de ekmek kırıntılarını toplamak oluyor.

    sanırım pek heyecanlı bir hayatım yok.
  • (bkz: ultra maraton) ve
    motosikletle 1 günde 1500 km yol gitmek.
  • euro truck simulator 2 oynarken ters şeride girmek.
  • kafam çok güzelken otobüste dans etmiştim gerçi alkol dışı bir güzellik vardı,böyle otobüsün motor sesi müzik gibi geldi farlar bir anda gözümde çaktı bir anda firladim engel olamadığım bir şekilde gotum ayrı başım ayrı oynamaya başladı yaşlı teyze amcaları hadi hadi dansa diye kaldırmaya çalıştım,allahtan dayak yemeden otobüsten attılar beni arkalarından dans ederek el salladim,tabi yirmi yıl öncesi bu olay,artık sadece bira içip kitap okuyorum efendi efendi evime gidiyorum.