• maskesiz şekilde geçtiğimiz cuma gecesi ekmek almaya gitmek.
  • bjk maçına gittik, bursa'da. stattan biraz erken çıktık ki, bursalı taraftarlar bize salça olmasın. 2 saf kızız sonuçta. tam o sırada o zaman ki oyuncumuz ertuğrul sağlam gol atmasın mı. ben yanlışlıkla bet sesimle çığlık atmayayım mı. bağırmayayım mı en büyüksün diye. neyse şekerim 1 dakika sonra kafamı sağa çevirdiğimde 1 stadyum adam üstüme doğru koşuyordu. yanımdaki arkadaşa bu ne diye sorarken önümüzde toros marka bir araba durup çabuk binin çabuk çabuk dedi. içinde 2 tane hapishane kaçkını adam. allahım o 2 saniyede neler düşündüm. uludağ yolunda tecavüze uğrayacağımızı mı, bir stadyum dolusu adamın bizi taciz edeceğini mi, ne siz sorun ne ben söyliyim. annemin bunları tv'den izleyecek olmasını düşününce, tecavüze uğrayacaksak bari 2 kişi etsin ne yapalım diyerek atladık arabaya. atlamamızla adamın polis başlığını çıkartıp öttürmesi bir oldu ve üstlerine süre süre çıktık o hengameden. hayatımdaki en büyük çılgınlık değildi belki ama en korktuğum andı.
  • kafam çok güzelken otobüste dans etmiştim gerçi alkol dışı bir güzellik vardı,böyle otobüsün motor sesi müzik gibi geldi farlar bir anda gözümde çaktı bir anda firladim engel olamadığım bir şekilde gotum ayrı başım ayrı oynamaya başladı yaşlı teyze amcaları hadi hadi dansa diye kaldırmaya çalıştım,allahtan dayak yemeden otobüsten attılar beni arkalarından dans ederek el salladim,tabi yirmi yıl öncesi bu olay,artık sadece bira içip kitap okuyorum efendi efendi evime gidiyorum.
  • akbilime tek seferde 50 tl yüklemek.
  • eski sevgiliyle ta miamiden los angeles aktarmalı olarak sidney'e gitmek, iki gün içinde kavga etmemiz ve ikinci günün sonunda apar topar bavulumu toplayarak ertesi günün sabahı ilk uçakla sidneyden yine aktarmalarla miami'ye geri dönmem...

iki günlüğüne o kadar yolu tepmek, onca saat uçağın orta koltuğunda kazık gibi oturmak... akıl karı değildi, evet. ama ettiğimiz sözlü dalaşmanın ardından bana sokak ortasında bağıra bağıra küfür edebilen bir insanla bir günümü daha aynı ortamda paylaşma düşüncesini kendime yediremedim, sözlük.

para yine kazanılır, avustralya'ya tekrar gidilebilir ama insanın kendine olan saygısını yitirmesine sebep olacak insan(ları) koşullar her ne olursa olsun ivedikle hayatından uzaklaştırması gerekir.
  • çırpılıp çırpılmadığından emin olamadığım sofrayı, risk alarak tekrar sermeye çalışmam benim için büyük bir çılgınlık. bu çılgınlığımın bedeli de ekmek kırıntılarını toplamak oluyor.

sanırım pek heyecanlı bir hayatım yok.
  • euro truck simulator 2 oynarken ters şeride girmek.
  • bu kesinlikle (bkz: deli cesareti) ile kıyaslanacak şeylerdir.
    ekonomi lisansımın 4. senesinde üniversiteyi bırakmıştım. bu benim en büyük çılgınlığım.
hesabın var mı? giriş yap