şükela:  tümü | bugün
 • yapı market alışveriş sitesi.

  aradığım bir batarya en uygun fiyatla burada vardı, hakkında hiçbir şey yazılmamış olduğu için tırsa tırsa sipariş verdim ama aynı gün kargoya verdiler ve sorunsuz geldi sipariş.
 • birkaç gündür tepe duşu ve el duşu için piyasa araştırması yapıyordum.
  akakce üzerinden en uygun fiyatı bu siteden aldım. n11 de de mağazaları mevcut ancak oradaki fiyat biraz daha yüksek olduğu için kendi sitelerinden vereyim dedim.

  ancak tepe duşunda kargo ücretsiz el duşunda ise kargo ücretliydi üzerinde çok durmayıp bende sadece ücretsiz kargo olduğu için tepe duşu siparişi verdim ( el duşundan çok emin olmayıp birde kargo fiyatı olunca daha sonra alırım diye düşündüm donanım haber ölücü değilim :)

  neyse sonra sipariş onayı e-maile düşünce orada müşteri yetkilisi ismi de belirtmişler. umutsuzca mesaj attım neden tek kargo yapamıyorum falan diye.

  1,5 saat kadar sonra telefonumdan aradılar ve ürünün kargo ücretini sıfırladıklarını ve siparişime ekleyebileceklerini belirttiler. hemen siparişi verdim şimdi bekliyorum bakalım.

  bu devirde böyle müşteri hizmetlerine pek alışık olmadığımız için hem buradan teşekkür etmek hemde alışveriş yapacakları bilgilendirmek istedim.

  ürünler gelmezse editlerim.