şükela:  tümü | bugün
 • saniyede 24 kez delirdiklerini söyleyen, çok başarılı bulduğum youtube kanalı. başka başka işleri de var mıdır bilmiyorum fakat eleştirel videoları çok iyi.
  özellikle deren demirel'i izlemesi keyifli. tek tavsiyem; biraz daha fazla video koyun. youtube'da işler öyle yürüyor.

  not: buralar değerlenir.
  kanalın linki:
  yapimboylefilm
 • "x hakkında dile getirilmeyenler" diyerek kulaktan dolma bilgileri birinci ağızdan esprili bi şekilde kırmaya çalışan kanal. konuştukça kendini dinlettiren bir de gacı var bu kanalda. zaten en çok o izleniyor, 200 aboneden 12 bine fırlamalarının da sebebi odtü vidyosudur diye düşünüyorum.

  şimdi binlerce kişiye bir şey anlatıyorum gerginliği ve kendine çeki düzen verme evresi gelecek elbet kendilerine ama tavsiyem çok kasmasınlar. böyle çıkıp çat çat konuşup bitirin işte aynen devam.
 • "odtü hakkında dile getirilmeyenler" videosu çok iyi. bu kadından oyuncu olur. çok net. kendini dinletiyor. çok da sempatik. stand up da düşünebilir.
 • deren demirel'in odtüyü anlattığı videoyla keşfettiğim youtube kanalı. videoyu çok beğendim, kendisi de çok sempatik. çoğu youtuber gibi kasıntı ya da irite edici değil. özellikle el hareketleri hoşuma gitti. okulumu çok özlemiştim, ankarayı da. vesile oldular tekrar görmüş oldum. böyle devam arkadaşlar.