şükela:  tümü | bugün
  • cem korkmaz'ın oha diyorum dışındaki diğer youtube kanalı.

oha diyorum'un aksine sonucunun ne olacağı bilinmeyen videolar değil, sonucu bilinen videolar vardır burada. iki kanal arasındaki en temel fark budur.
  • crazy russian hacker cakmasi bir baska kanal daha.
  • üç beş tane eşek şakası videosunu izlediğim kanal. insanlar nasıl dayanıyor izlemeye anlayamadım. hayır tamam genelde böyle şeyler sahte olur zaten de, arkadaş bu kadar da rezalet bir şekilde bunu gözümüze sokmanızın anlamı nedir. şakalar fikir vermesi için de izlenecek türden değil, yok efendim tuvaletten su dolduralım, tatlısına acı sos katalım, bi anda ses çıkarıp korkutalım. bi de böyle şakaya uğrayan eleman "abi bu nedir ya, offf, yapmayın abi şunu yaaa" demezse o videoyu yayınlamıyorlar sanırım.
  • estetikten uzak bir loser tarafindan sacma salak seyler yapilan bok cukuru.
  • abiler oturmuş, çatır çatır böcek lüpletmişler. kanalı bu videoları ile keşfetmiş oldum ben de. > https://www.youtube.com/watch?v=gl2u0x5tezo
  • kaliteliyi aramayan kalitesiz içeriğe tamah edip, gereksiz insanları ünlü eden kültürsüz toplumumuzun çok sevdiği bir kanal. ruhi çenet bilmemne vb,, al birini vur ötekine. en ufak kalite anlayışı olmayan, boş içerik üreticileri.
  • sevdiğim bir kanal değildir fakat izleyenlerine ve programdaki insanlara hakaret etme gereği duymuyorum.
  • kolay karpuz kesme yöntemi videosu ile beni benden alan youtube kanalı. bu mu yani kolay karpuz kesme yöntemi? keserken terler içinde kaldı adam ama bunun kolay olduğuna inanıyor.
  • yol yakınken bırakmalarını önerdiğim kardeşlerin, değişik komik olmayan videolar çektiği youtube kanalı.

yani bir abi/kardeş tavsiyesi bırakın bence, başka bir meslek bulun kendinize. ne bileyim bir fırıncının yanına çırak girin altın bileziğiniz olsun. ama yapmayın bu işi. öneri sadece.