şükela:  tümü | bugün
  • kaliteliyi aramayan kalitesiz içeriğe tamah edip, gereksiz insanları ünlü eden kültürsüz toplumumuzun çok sevdiği bir kanal. ruhi çenet bilmemne vb,, al birini vur ötekine. en ufak kalite anlayışı olmayan, boş içerik üreticileri.
  • crazy russian hacker cakmasi bir baska kanal daha.
  • bok gibi kanal. yetmez gibi metrobüslerdeki ekranlarda da çıkıyorlar. ulan çıkın hayatımdan, çıkın ya.
  • kolay karpuz kesme yöntemi videosu ile beni benden alan youtube kanalı. bu mu yani kolay karpuz kesme yöntemi? keserken terler içinde kaldı adam ama bunun kolay olduğuna inanıyor.
  • estetikten uzak bir loser tarafindan sacma salak seyler yapilan bok cukuru.
  • yol yakınken bırakmalarını önerdiğim kardeşlerin, değişik komik olmayan videolar çektiği youtube kanalı.

yani bir abi/kardeş tavsiyesi bırakın bence, başka bir meslek bulun kendinize. ne bileyim bir fırıncının yanına çırak girin altın bileziğiniz olsun. ama yapmayın bu işi. öneri sadece.
  • (bkz: kuru buz)
  • yapyap'i ve oha diyorum'u fazla sevmem ama yapyap'in bi telefon sakasina denk geldim, diger telefon sakalarini da izledim. yapyap'in telefon sakalarina guldugum kadar son zamanlarda hic bir videoya gulmemisimdir, telefon sakalarini sıklaştırsalar-zaten telefon sakalari adı altinda fazla video yuklemisler, ama olsun devami gelsin swh -cok iyi olur, eminim benim gibi seven bir suru insan vardir.

örneğin şu video
  • barış özcan ruhi çenet gibi değerli kanallar varken milletim oturup bunu izlemedi saçma gibi.
    nadiren eğlendiren bu kanal bu aboneye nasil ulaşti diye soracak olursak. onu bize degil 18 yaş alti genclere sormak gerek.
    bu kanalda ne buluyorsunuz kardeşlerim