• neye dayandırıldığını anlamadıgım eylemdir.

geçen bir arkadaş orta halli bir trafik kazası atlatmış.
    neyse buluştuk bakıyoruz bunun yaralarına, kollar falan epey sıyrık içinde.

adamda tavır net ama, oglum kolunu da sıyırmışsın diyorum olsun seksi olmuş böyle kızlar beğenir diyor.

te allam.
  • altında yatan büyük bir acı varsa ve yara izinin sahibi yıllar sonra bile o acıyı hissediyorsa gerçekleşmeyen davranıştır.
  • * elmacık üstü, alın ve göğüs çevresinde bulunanlar göz önüne alındığında sahip olduğum özellik. yerim.
  • (bkz: lethal weapon 3) mel gibson ve rene russo nun ortak noktaları.
  • seksi bulunan kişinin seksiliğine bahane aramaktan kaynaklanıyor olabilir.
  • ancak sözlükte yazılırken keyfli olan durum. 2 yaşında, bir rahatsızlıktan dolayı, sol yanağımda büyükçe bir yara izi var. bu izi 28 yıldır taşımaktayım. (evet, bana scar face diyebilirsiniz) ilkokul sıralarından bugüne değin adımdan sonra sorulan 2. soru; "yüzüne ne oldu?" oluyor.

üniversitede de iş hayatında da değişmedi bu soru. yüzümdeki yara izi bir sorun teşkil etmiyor, o benim parçam. kaşım, gözüm, burnum gibi olağan bir şey benim için. yalnız yeni tanıştığın insanın bunu patavatsızca sorması rahatsız ediyor.

"bu kadar rahatsızsan niye yüzbinlerce ekşi yazarıyla paylaşıyorsun arkadaş?" diyenler olacaktır. onlara cevabım; buraya yazdıklarım, içimden gelenler. tüm samimiyetimle burdayım, dünyaya baktığım vakit penceremden görünenleri anlatıyorum. biliyorum ki bir çok kişi de benim gibi yapıyor. saklı bir samimiyet belki fakat ben bunu çok seviyorum.
  • omar little gibi bir karakter için geçerli olacaktır. ama bir de frank ribery örneği var. bilemedim.
  • boynumdaki ufak dikiş izine bakarak gayet de hak verdiğim durumdur bu.

fazlası itici olabilir ama ufak tefek olanları karakteristik durur, yaşanmışlık katar, vs...
hesabın var mı? giriş yap