şükela:  tümü | bugün
  • yaralı kuşlar değil bildiğin (bkz: angry birds) bu dizi.

dizideki herkes üzgün ve kızgın. oyuncuların yetenekleri de muazzam. her şeye rağmen 10 yıl sürecekmiş gibi duruyor.
  • koca ülkede sadece benim izlediğim dizi. 16 gündür izliyorum. hastası oldum.

tüm oyuncuların sadece 3 mimiği var ama senaryo ekibine girmek için çocuğumu kesmeye hazırım.

ps: levent bey kalp.
  • uçamasalar da umudunu korurlar.

kuş ulan bu, uçmaktan hiç vazgeçer mi?
  • hafta içi yayınlanması bile %99 tahmin için yeterli. haftada bir yayınlansa bu oran %85'e falan düşerdi tabii.
    sallayalım ortaya kaç bölüm idare ederse iyidir diye ortaya atılıp, hiçbir şey katamayacak olan dizilerdendir. aynı olayları birkaç bölümde bir ortaya sunup, finalinde sağ kalan, kaçırılmayan ve kanlı bıçaklı olsalarda barışıp birbirleriyle evlenen insanların olacağı dizilerden biridir.
  • kanal d'de aşk-ı memnuyu beklerken bazen denk geliyorum. dizide sürekli ağlıyorlar. kadınlı erkekli, sürekli kara haber almışçasına ağlıyorlar. başlarına ne gibi felaketler geliyor hiçbir fikrim yok.
  • 1 nisan 2019'da kanal d'de başlayacak günlük dizi. kanal 7'deki elif dizisinin yapımcısının dizisi. daha türkiye'de yayınlanmadan yurt dışı satışı yapılmış bile.
  • gizem arıkan diye cok guzel bi kiz başrolde. ali yasin özegemen diye bir de esas oğlan var. can yamanlar bugra gulsoylar koltuklarını sıkı tutsun.