şükela:  tümü | bugün
  • başlık: eksisozluk rocco yla tanisma zirvesi

entry: pek katılım olmayacağını tahmin ettiğim zirve
    (cagrika, 02.04.2004 15:58)

ayar: ek$i sozluk'u biti$ik yazanlari rocco'nun siradan cezalandiracagi zirve.

(bkz: dinlerde ceza)
    (ssg, 02.04.2004 15:59)
  • bulaşık yazar tipi (byt) eserleridir. başlangıç ve gelişimleri şöyle olabiliyor:

byt: kemm kum.. eheh hoheh. bu entry'i silmeni ya da editlemeni rica etsem? oho eke
    - : silerdim ama neden? ayrıca da bana yalancı orospu demiştin sen.
    byt: yalarim en inceden.
    agresif bir anima rast gelmissin nadir olsa da :)
    - : düşündüm ve silmemeye karar verdim.
    byt: ne demek lan bu?
    - : aynen yazdığım gibi işte.
    byt: ulan ne diyorsun uklaaaaan
    - : ...
    byt: ayrica etrafta kufur edilen biri olarak da taninmiyorum sana patladigima gore sanirsam ki bunu haketmissin?
    - : akıllı ol.
    byt: size kufur etmissem bile bu muhtemelen entrylerinizden birini sevdigimden ote gelen hayvansin sen menseli bir seydir ki bu bir kufur degil. entry hayvani derecede guzellikte olmus oyle ki hayvan ara orneginde oldugu gibi hayvan entry olmus bu modunda birseydir ki bunu aknlamauyacak kadar akildan kit bir insansaniz soylediklerim nafile.
    ayrica akilli ol diyebilecek kadar bir samimiyetimiz yok. bu bir tehdittir.
    - : tehdit değildir. tavsiye ile tehdidi ayırabildiğin gün konuşabiliriz ama o günden önce artık bana mesaj yazmazsan çok sevinirim.
    byt: ayrica sabrimi zorluyorsunuz
    - : sabrını zorlayan tek kişi sen olabilirsin. bugüne değin sana tek 1 msj yazmışlığım yok. sen bana yazıyorsun üstelik ertesi sabah da ne yazdığını hatırlamıyorsun. sana tavsiyem; güzelce uyu...
    byt: kadar guzel sallamissiniz ki yani gozlerime inanamadim. gercek hayatta kimseye hayat kadini muamelesi yapmadigima ragmen gelip de bir bkz hatasi ilettigi icin birine hayat kadini muamelesi yapacak kadar da beni alcattiginiz icin tebrikler.

su dunyada eski sevgilimden baska kimseye hayat kadini muamelesi yapmadim ki ben.

hele hele bir cuma aksami bunu yaptigima ise hic inanmiyorum ki namazinda niyazinda olan bir insandan bunu beklemek en buyuk hata olur. (cuma aksami bu be.)

sizden yazdiginiz entryleri silmenizi istiyorum silinmedigi takdirde bunu ve su ana kadar yonelttiginiz her turlu "kufrettin bana" menseli asilsiz iddalarinizi bir cesit provokasyon kabul edecegimi beyan ederim.
    - : ...
  • (bkz: #1182489)
  • en güzel örneklerinden biri friends'in bir bölümünde ross ve joey arasında yaşanmıştır.

ross: joey, you are gonna love this guy. gandalf is like the party wizard!
    joey: well, why do you call him gandalf?
    ross: gandalf the wizard. (joey is still confused) hello! didn’t you read lord of the rings in high school?
    joey: no, i had sex in high school.

türkçe meali :
    ross: joey, bu adamı çok seveceksin. gandalf parti sihirbazı gibidir.
    joey: tamam da niçin gandalf diyorsun?
    ross: büyücü gandalf. sen lisede yüzüklerin efendisi'ni okumadın mı?
    joey: hayır, ben lisede seviştim.
  • başlık: eksi sozluge bir daha gelinse alinacak nickler

entry: akla bir anda gelip de müthiş bulunan ve fakat çoktan statik bir nick sahibi olunduğu için içimizde hep bir ukte olarak kalacak nicklerdir.

en basitinden ben ekşi sözlüğe bir daha gelsem "istenmeyen tüy" koyardım nikimin adını.
    (lekelimelek, 08.01.2005 02:40 ~ 03:33)

ayar: sahsen bu güne kadar öyle bir sey düsünmemis olsam da bu saatten sonra seve seve "nickimin adini" lazer epilasyon koyardim!
    (katil balina, 08.01.2005 02:42 ~ 03:19)
  • öncelikle lütfen , (bkz: #8465142)

ve daha sonra ..

(bkz: #8465202)
    (bkz: #8465236)
    (bkz: #8465284)
    (bkz: #8465315)
    (bkz: #8466225)

simdi yariliniz efendim.
  • (bkz: #8950123)
  • radyoda istek sarki anonsu verilir:
    daglara gel!
    sonra bir istek sarki anonsu daha verilir: