• sabah sabah uyanmışsın, bayram seyran umrunda mı... tek düşündüğün, bayramın hemen ardına final koymuşlar, onlara çalışmak olmuş, gidip atm den para çekeyim demişsin, cepte son 3-5 lira, kartı atm ye kaptırmışsın nah sana para. hiçbir allahın kulu etrafta yok. üstelik kiranın son günü gelmiş o da içerde kalmış, telefon bir öter, bayramın feyzi.... mübarek.... tüm mille..... gibi ezberden dan dun mesaj atan bi zihniyet ürünü mesaj beklerken gelen 4 kelime, eve kadar yolda yarmıştır, hatta bakkala bile söylenmiştir:
    "minareden atlarım, bayramını kutlarım"
    bakkaldan da cevap gelmiştir:
    "biz küçükken öyle demezdik, minareden atlarım, ağzına patlarım, derdik"
    ha ha he hu denir ve ardından:
    abi para nanay bi finston atsana şuraya?
  • ''elinizi cabuk tutun, kurbanlık koyununuzu bu gunden alın. mazallah koyun bıterse, bayram sabahı 'bana da koyun, bana da koyun' diye bağırmayın''

milletın işi gucu yok vesselam.. *
  • zaman: ramazan bayramı

mesaj: binlerce çiçek var ama gül başka, milyonlarca gün var ama bugün başka, kurban bayramınız kutlu olsun saygı ve sevgilerimle.
  • 3 kere gelmiş ve cevap bekleyen mesajı aynen yazıyorum: yaratılış hikmeti gerçek sevgiyi bulmanizi ve mutluluğunuzu diler "bayramını zı kutlarım @ sevgilerimle .
  • sensiz geçen bayramın ta amına koyim.
  • '' yine ve ısrarla bayramın sizlere ve ailenize sağlık mutluluk getirmesini dilerim.'' *
  • (duyuru: bu entry'de yazılanlar fıkra değildir.)

"bu sene kurban bayramına sakın kurbanlık almayın. sms ile 'kurban' yazın 2006'ya gönderin seni sevmeyenler sana kurban olsun."

arkadaşım bugün bu mesajı tanıdıklarına göndermiş. gönderdiği iki laz arkadaşı geri aramış arkadaşımı. ikisi de birer tane soru sormuş. sorular şöyle;

- 2006'ya mı gönderecez?
    - kaç kontör gidiyor?
  • - hanim kos! kafami yardim satirla! kurban depikledi!
  • sesinin çığlığını karanlığa bırak üfle gök yüzüne kaydırabildiğin kadar yıldız kaydır tut dileklerini ve hep kendin için gülümse.. iyi bayramlar

aynen bu geldi yorum yapmıyorum ama bayramla yıldızlardan dilek tutmanın bağlantılanması da değişik tabii
  • öncesinde bir müddet çalışıldığı kanısı uyandıran mesajlardır. bir kısmının sağlıklı bünye işi olmadıgından emin olunduğunda cevap yazmaktan kaçınılır. söyle ki ;

insan üremek, üretmek, sevmek, sevilmek, birleşmek, inanmak, savunmak zorundadır. tüm bu gereksinimleri karşılamak için niyaz edip itinayı hakettiğiniz bir bayram olmasını dilerim.

öyle sanıyorum ki bu mesajın anafikri'' uamrım bu bayram seks yaparsınız''
hesabın var mı? giriş yap