• gün geçmiyor ki bir dizideki bir repliğe bu ne lan deyip kahkahayı basmayalım. geçenlerde mesela hayat bazen tatlıdır adlı dizinin fragmanını gördüm televizyonda. ben gülerken baktım öteki taraftan annemin kahkahası geliyor.

- hayat bazen gerçek arkadaşları tanımak için insanı test eder, sınar ve sen bu testi geçemedin zeynep!

- benim olan benimdir, ancak ben vazgeçtiğimde senindir.

favorim ikincisi. daha komik bir replik aklıma gelmediği müddetçe en komiği bu ahahdfgfasdfrtgyzhjasdd.
  • 'ı've got the key to the gates of paradise; but ı've got too many legs!'

(bkz: jeff murdock)
  • scrubs 2x11'den geliyor. bir çiftin bebeği olur ve çift sünnet konusunda hemşire carla'nın fikrini almak ister:

carla : dürüst olmak gerekirse pek taraftarı değilim. eğer ona kalsaydı bebek ne derdi acaba?

bebek : ne yapmak istiyorsunuz? bunu daha yeni verdiler!
  • we were on break
    friends
  • yorgo : ya ihsan dur da iki laf edelim yav
    ihsan: derrrrrhal evimi terk et piskopos kılıklı şişko yunan ajanı
    yorgo : peki ihsan, sözlerinden ve davranışlarından sanki burda istenmiyormuşum izlenimine kapıldım
    ihsan : bravo yav. zekaya bak.kafanda bir çuval leblebi kırdım, anca anladın leblebi dediğimi. derrrrrhal evimi terk et piskopos kılıklı şişko yunan ajanı
    yorgo : feraye, yürü gidiyoruz. ben istenmediğim yerde bir saniye bile kalmam. söyliyecek son bir sözün var mı?
    ihsan : derrrrrhal evimi terk et piskopos kılıklı şişko yunan ajanı

tatlı hayat/ 72. bölüm/ 07:30'dan alıntı.

(bkz: #108349376)
  • "tatlı dille öküz bile sağılır."

(bkz: aksak)
  • ama ben bi kahve içiyim abi, kahve içmeden sabahları kendime gelemiyorum ben*
  • x: taksi
    y: yolcu

https://youtu.be/gjufz4nh338
  • we're all homos, homo sapiens
    (bkz: michael scott)
  • --- the office spoiler ---

giriş kartı için vesikalık fotoğrafı çekilecek olan dwight schrute karekterinden gülümsemesi istenir.

cevap: asla!
    bana kalırsa hiç gülümsemem. dişlerini göstermek primatlarda boyun eğme sinyalidir. biri bana gülümsediğinde hayatı uğruna yalvaran bir şempanze görüyorum.

vee...
    beton gibi kaskatı bir fotoğrafı çekilir:)

--- the office spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap