şükela:  tümü | bugün
  • az yıkanan bir arkadaşımıza doğumgününde arap sabunu hediye edilmesi..*
  • 2 kişilik tek gecelik otel odası + 1 seksi bayan

(bkz: unbelievable)
  • doğum gününün ilk dakikalarında cırtlak sesli bi bayan arkadaşımızın, hediye mahiyetinde, telefonun diğer ucunda şarkı söylemesi. daha doğrusu söyleyememesi. sol kulağımda kronik çınlama başladı, yanında bomba patlamış asker sendromundayım. hala gülüyorum o ayrı.
  • yarıcı, yarak affedersin
  • anneye sanki anne bir tosbağaymış da mutfak da sırtındaki kabuğu olarak kendisine kaynamışmış gibi mutfak eşyası almak. bir de anne sevinmez mi tam yarar.
  • yarın arkadaşıma ıphone x telefon kılıfı alacağım. ıphone 7plus'ı var.
  • çok sevdiğim bir kız arkadaşım bana mesir macunu hediye etmişti asdfghjkş.
    neyi ima etmişti acaba o zamanlar pek sorgulamamıştım.
    aldığım ilginç hediyeler arasında ilk üçe girer.
  • dart oku.

tahtasini almamistim yegenime, perdeye falan atarsin diye de fikir vermistim ciddi ciddi.
  • olay ortaokulda soyadı “aydın” olan bir arkadaşın doğum günü vesilesi ile bizi evine çağırması ile başlıyor. doğum gününden birkaç gün önce gidecek arkadaşlar ile hediye alıp almayacağımız konusunda sorun yaşıyoruz. aldığımız karar herkes evinden ne bulursa paketlesin getirsin. doğum günü zamanı hep beraber gidiyoruz pastalar yeniyor, içiliyor, eğleniliyor. hediye verme zamanı geldiğinde babası elektrikçi olan bir arkadaşımız (bkz: ampül) kağıt ile sarılmış şekilde arkadaşa veriyor. ampüle sarılı olan kağıtta arkadaşın soyismi aydın olmasından dolayı uzun bir metin ile geleceğin bu ampül karar aydın ve soyisminin yerine getir vs yazan kağıdı okuduktan sonra “iyi oldu bunu tuvalete takarım” diyor ve fotoğraflar çekiliniyor.