şükela:  tümü | bugün
  • 2020, bir ayrılık şarkısı seç, götüne sok benim için.
  • otuz binlik vaka sayısını üç bin olarak açıklayan bakanı öğrenince kimseye güvenim kalmadı.
  • istanbul - izmir otoyol ücreti 357 lira, pegasus uçak bileti 158 lira. uyansak mı acaba hani yol yabdı ya?!
  • şiddet gören kadınlar için sığınma evi yapılacağına; kadınını döven, şiddet uygulayan denyolar için hayvan barınağı yapılsa ya!..
  • ağustos böcekleri aşırı ötünce çatlıyorlarmış.
    keşke bu özellik insanlarda da olsaymış.
  • sapık tarikat liderine "hocamızın arkasındayız" diye destek tagı açmışlar. arkasında durmak kolay, sıkıyorsa önüne geçin de samimiyetinizi görelim.
  • sözlükteki bütün ergenleri nasıl buluruz diye yürütülmüş bir başlık anlaşılan
  • horoza sormuşlar "tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan" diye, çoluğumu çocuğumu yediniz yetmiyor bi de taşşak mı geçiyosunuz lan ibneler demiş. ya ne desin hayvacağız?
  • ankara'yı 23 yıl boyunca hortumlayan fetonun altın çocuğu parsel melih, ekrem imamoğlu'nun namaz kılıp kılmadığını merak ediyormuş.

- "allah değilsen sana ne? istanbul'u iyi yönetip, vergilerimizi israf etmedikten sonra bize ne? biz onu halife değil, belediye başkanı seçtik!"
  • uzaktan bir tanidik var facebookta. herifin adi süleyman idi en son. baktim okşan süleyman olmus.
    gerci evlendi mi travesti mi oldu bilmiyorum.