• intörn bir arkadaştan:

"poliklinik önündeki hasta:"hep asistanlar duruyor burada, profesorlerin oturması lazım" görürsem söylerim."
  • "otobüste hapşuran kadına "çok sev" dedim. sapık var diye rezalet çıkardı."
  • noktasına virgülüne dokunmadan yazıyorum:

"bülent ersoyun bile sevgilisi olduğu bir dünyada sanada koymuyor mu bu yalnızlık :)"
  • ''kokuyo mu diye kontrol etmek için ayağını burnuna kadar sokan milletten uluslararası bir jimnastikçinin çıkmamış olması utanç verici''..
  • doğumgünlerinin sağlığa iyi geldiği sonunda kanıtlanmış. son yapılan araştırmalara göre, daha çok doğumgünü kutlayan insanların daha uzun ömürlü olduğu görülmüştür!
  • ipad aldım, steve jobs öldü, blackberry aldım bbm öldü. şimdi gidip justin bieber cd'si alıcam.
  • ya orta parmağa layıksındır, ya da yanındakine...

abartmıyorum aynen böyle yazmış!
  • " türkiye'nin 90%'ı calgon kullanıyor " dedikleri halde, calgon'un 10% için verdiği mücadeleyi takdir ediyorum.
  • ''bir cismi yüzlerce açıdan fotoğraflama imkanı sunan bu kutlu bienal günlerinde "antrepo no. 5"te yere karpuz düşmüş, sanat eseri sanılmadan biri alsın lütfen.''
  • kamuoyu insan hayatını değiştiren üç kişinin edison, einstein ve steve jobs olduğunu iddia ediyor. bence öyle değil! bana göre insan hayatını değiştirmiş olan üç şey vardır: handjobs, blowjobs ve steve jobs...
hesabın var mı? giriş yap