şükela:  tümü | bugün
  • ''so my friend is officially divorced, and single and she wanted to explore other options now, so she ask me to find her a date......well anytakers?????? just contact her on her page her name is angela......''
  • bir arkadaş:

"fırtına nedeniyle sokakta takla atan masa-sandalye-şemsiyeler var, seni çok seviyollar idris naim reyiz!"

edit: o arkadaş da twitter'dan aşırmış.* uyarı için jacy'e teşekkürler.
  • - hay ben böyle programın ''ta mina mina eee waka waka ee ee...''
  • - lütfen içtiğiniz biraları yere dökmeyin. karıncalar onu su sanıp içiyor, sonra evine gidip karısını kızını dövüyor.
  • "haftasonu konyaaltında yoldan geçen aygaz aracının müziğini 'hi guys'' diye anlayıp, 'hiiii' diye tüpçüye el sallayan tüm antalya turistlerini bağrımıza basalım.. :))"
  • eboue mactan sonra konustu : bjk nin 3d kareografisi de görmeye değerdi, sanki seyirciler sahaya giriyordu. (ben yazmadım valla, vurmayın lütfen!!!)
  • "bir fark yaratmak için çok küçük olduğunuzu düşünüyorsanız, bir sivrisinekle hiç yatağa girmemişsiniz demektir"
  • "astral yaşam da günün olumlaması : her konuda tatmin olmuş ve hayatımdan memnun bir durumdayım..."
    mış. ulan anladık pozitif düşünce iyi-güzel de resmen kendini kandırmaya çalışmak, evrene yalan bilgi yollamak, vazife başındaki memura hakaret, göreve engel olmak bla bla bla... insanı yalana teşvik ediyor bunlar. hiç hoş değil. valla kınadım... (o.o)
  • "listemdeki herkes abazan gibi karı kıçı seyrediyor. ulan bari facebook dışında seyredin de ifşa olmayın."
  • "acaba o mesajlari 10 kişiye göndermedik diye mi bu haldeyiz lan?"