şükela:  tümü | bugün
  • "instagram'da yarının programı: açılış - kahve - bulut - aynadan yansıma - kedi - yemek - ayak - konser bileti - batan güneş - kapanış"
  • "hayalimdeki sevgilinin robot resmini çizdirip müge anlı'ya 'sevgilim kayboldu' diyeceğim. ancak böyle bulurum gibi geliyor."
  • '' sigara sekse zararlıymış, allahtan sekmiyor asgasgasg ''
  • "maltepe ilçe milli eğitim müdürü faik kaptan kitapların içeriğini bilmediğini söyledi. benim kedimi de ilçe milli eğitim müdürü yaparsak o kadar milli eğitim müdürlüğü yapar zaten. soru şu olsun: senin mamanı suyunu kim veriyor? sıçtığın kabı kim temizliyor?"

edit: alakalı haber http://www.radikal.com.tr/…id=1104570&categoryid=77
  • 'yaşar alptekin' hala bal reklamlarına çıkıyo ya la.üstelik bu kez 6 kavanoz bal+çörek otu+zencefil 110 tl.yanlış duymadınız..
  • "pilates topu duvarda çok güzel sekiyor. aylardır başka bir amaçla da kullanmadım"
  • hayatı futbola indirgemiş bir ergenden:

"yarin sariyerimiz turgutlu maçina gelcekler saat 1de çayirbaşi muhtarligin ordan gidilcektir çayirbaşindan kiimse kendi kafasina göre maça gitmicek gidenler statda dayak yiyicektir anlayan anladi çayirbaşi tayfasi....."
  • az önce bi yaş problemi çözeyim dedim çocuk babasından 10 yaş büyük çıktı.
  • inşallah anneme ahiret günü "halılara ayakkabılarla bastığım" görüntüleri izletmezler..
  • status: bu foçanın kedi köpekleri bir de sigara içseydi vay halimize...

- ahaha, o nasıl bi cümle be.

+ havyanlar rahat abi, elinde gördüğü her şeye atlıyor. yemek yediğin masaya müdahale ediyor vs vs..

zödit: neydi canım burda sinirini bozan şey? söyle de düzelteyim kuzum, senin istediğin gibi yapayım da sinirin geçsin.