şükela:  tümü | bugün
  • az önce bi yaş problemi çözeyim dedim çocuk babasından 10 yaş büyük çıktı.
  • inşallah anneme ahiret günü "halılara ayakkabılarla bastığım" görüntüleri izletmezler..
  • status: bu foçanın kedi köpekleri bir de sigara içseydi vay halimize...

- ahaha, o nasıl bi cümle be.

+ havyanlar rahat abi, elinde gördüğü her şeye atlıyor. yemek yediğin masaya müdahale ediyor vs vs..

zödit: neydi canım burda sinirini bozan şey? söyle de düzelteyim kuzum, senin istediğin gibi yapayım da sinirin geçsin.
  • "herşeyin depozitosu var da aşkın niye yok? herkes yatırsın. ilk gideninki yansın..."
  • şakirt bir abiden geliyor.......

"sylvia kristel ölmüş herkesin iştahla baktığı ve teşhirinden para kazandığı bedenini birde ibret için şimdi görmek lazım,geber emenuella"

ilk yorum - o bedeni mezardan çıkartıp çıkarmadan 5 posta gidecek adam dolu memlekette..
  • acun ile hülya şakalaşırken köşede oturup onları izleyen sergen kadar yalnızım.

bayağı sesli güldüm.
  • "göksel arka bahçemde şarkısında büyüsün iyice büyüsün iyice derken hep penisten bahsediyor zannetmiştim, meğer memelerinden bahsediyormuş"
  • erkekler küpe taktı ama bunun karşılığı bıyık olmamalıydı kızlar :/
  • "fular tamam, kemik gözlük tamam, kürk mantolu madonna tamam, clockwork orange tamam, "entegre toplum" , empoze, devinim, sağıtımlamak, konjonktür" kelimeleri tamam.
    yani entel olmamam için hiçbir sebep yok. bundan sonra entelim ve ben de varım"
  • «öküz altında buzağı aramaya gerek yok, hepsinin altında son model araba var» *