• '' ekşi sözlükte yaran facebook durum güncellemeleri diye bir başlık var. ne yazsam birileri alıp oraya kopyalıyor. kim lan aranızdaki bu ekşi yazarları, kızmayacağım söz, bari adıma başlık açın ibneler, bi isim verin, sonra burdan görüp herkes kullanıyor, benim lafım benim olmayarak bana geri geliyor. babamın o şimdi asker lafını ben buldum deyip de inanılmaması gibi bir durum olacak lan, çok korkuyorum bundan.

not: babama inanıyorum ''

edit : bir güncelleme değildi, ben sıktım şimdi, aslında bu itirafı yapamayacaktım ama bir kelimeden iki kez girerek bunu belli ettim, şimdi de yüzsüzlük mü yoksa dürüstlük mü bilemediğim bir dürtü yüzünden bu editi yazdım. he, ben de bi tuhafım, bazen.
  • ''her insan en az bir kere -''ben izledim ama bi daha izlerim yani güzel film'' cümlesini kurmuştur''.
  • "babama 'justin bieber türkiye'ye geliyormuş' dedim, 'hangi takıma?' dedi asgsfdffhjg"
  • "ben o sözleri,siz her sevgilinizden ayrıldıgınızda oraya buraya yazıp,birbirinize laf sokmaya çalışın diye söylemiştim zaten" - mevlana
  • teyzeme " anneler günün kut "diye mesaj attım. ne de olsa teyze anne yarısı..
  • "12 yasindaki kiz cocuklugumu geri verin diye durum paylasmis, ne yapalim ananin amina geri mi sokalim?"
  • (bkz: #31964732) aynı kız arkadaştan;

''fakirlik levelim: kendi düğünümde arabanın önüne atlayıp zarf isteyecek durumda.''

biraz kezban ama seviyorum lan ben bu kızı.
  • "artık nasıl bir vergi ödediysek hem bütçe açığını kapadık hem suriyeli baktık hem de başbakana uçak aldık vay arkadaş"
  • " uludağda herkes kayıyo, kimileri gündüz kimileri gece. biz mi her türlü ;)))) "
  • bir kız görürsün çok beğenirsin yanına gidersin bıyığını farkedersin hevesin kaçar.
hesabın var mı? giriş yap