• "if life gives you melons you may be dyslexic"
  • "şaştım kaldım. bu kadar olur ya. hayret bişey. şimdi neye şaşırdığımı da unuttum. insanda akıl bırakmadılar. olacak iş değil." odun herif'ten
  • 'bende her yol var, sen gideceğin yeri söyle' yeni nesil özgüven böyle bir şey.
  • "bir dersten büte girdim 40 almıştım hoca 10 puanımı da geri almış. adamın elinde olsa lisede bi takdir belgesi almıştım onu da elimden alacak biraz itiraz etsem eve haciz gönderecek."
  • patronum yeni araba aldı, hayırlı olsun çok güzel araba dedim, eğer iyi çalışır kendine hedefler koyar daha başarılı olursan seneye daha iyisini alırım dedi.
  • "gözlerim kahverengi güneşe bakınca ela sana bakınca bi fena oluyo" *
  • "olm kırmızı pantolon ne lan? şirin baba mısınız siz?!!" **
  • ''ay bana yavşıyorlar ve hepinizin bunu bilmesi lazım'' temalı bir metni yazma gereği duyan arkadaşım üşenmeyip aşağıdakileri yazmış. üzülüyorum lan ben böyle şeylere. neyin çabası bu hiç anlamıyorum.

''merhaba gerizekali insan... suan arkadaş listemde değilsin ve ortak arkadaşımız olmadığı icin beni ekleyemiyorsun. ancak profilimde bir takım gonderilerimi ve fotoğraflarimi gorebildigin için 'e napim bari mesaj atayım' diyorsun... "mrb tatlı kız" "nasılsın" "tanisabilir miyiz" "gulusun cok sıcak" vb yavsayici mesajlardan birini yazıyorsun. ama tabi dediğim gibi arkadaş listemde olmadığın için ben hasbelkader diğer mesajlarına bakıyorsam orda görüyorum mesajını. ve doğrusu ne biliyor musun? ben o mesajların hiç birini cok açık ve net bir şekilde söylüyorum, s.klemiyorum... bil istedim!!! allahın gerizekalisi seni...''
  • sen türkiye'de yaşıyorsun abi, en fazla ne kadar mutlu olup çılgınca eğlenebilirsin ki ???

(bkz: güldürürken düşündürmek)
  • "kimse öğrenci kimliğindeki gibi çirkin, facebooktaki profil fotoğrafındaki gibi güzel değil :)"

güldürüken düşündürdü yeminle.
hesabın var mı? giriş yap