şükela:  tümü | bugün
  • erkekler tuvaletine " seni seviyorum zeynep " yazan geri zekalı!... zeynep eğer o yazıyı okuyorsa zaten zeynep, zeynep değildir, ciddi bir sorun vardır. :)
  • bilgi: fenerbahçe, tarihinde ilk kez 4 yıldızlı bir takımla karşılaşacak.
  • arkadaşlar saat 10.20 ama ben bunu yazdığımda 9.20ydi. bize zaman yolculuğu yaptıran a ke pe ye teşekkür ederiz.

geleceğe not: bu yazı 25 ekim' de tüm dünyanın saatleri geri alıp bizim almadığımız günde yazılmıştır.
  • sabah uyandım evdeki saati bir saat geri aldım, kardeşim kimse almamıştır diye geri almış, zaten saat otomatik geri almış. şuan temmuz ayındayız. telde 8 duvarda 9 arabada 10 evde 15
  • bırakalım saat ayarlamasını da. var mısınız 1 kasımda türkiye'yi fabrika ayarlarına döndürmeye..!
  • bundan 5 sene önce "esnedim." diye durum atmışım, o zamanlarki algı farklıydı sanırım. internet daha sadeydi. ben belki daha masumdum.
    ne düşünerek yazdım ki onu?
  • galatasaray'ın 16 yıldır kadıköy'de fenerbahçe'yi yenememesi ile ilgili olarak bir arkadaşın yazdığı

" kadıköyde 16 yıldır feneri yenemiyoruz , bugün yenmemiz lazım. yenemedik diyelim berabere kaldık , o da olumlu "
  • "slaven bilic gittiğinden beri oynamadığımız derbileri bile kazanıyoruz"
  • her şeyin başı sağlık, ortası aşk, sonu anason. .
  • 2013-2014-2015'de aynı entry'nin debe'ye girdiği güncellemelerin olduğu başlık.
    "
    sabah uyandım evdeki saati bir saat geri aldım, kardeşim kimse almamıştır diye geri almış, zaten saat otomatik geri almış. şuan temmuz ayındayız"

(bkz: aramaya inanmak)