• havanın sıcaklığından şikayet eden arkadaş yazmış.

''dışarı komodo ejderiyle çıktım eve kertenkeleyle geldim
    sıcağı ancak böyle anlatabilirim..''
  • cedi osman'ı tanımayan ve bu adam kim, niye aldık temalı bir paylaşım yapan cleveland taraftarı ve türklerin gecikmeden gelen yanıtları...

soru:

gsw got nick young, celtics got hayward, spurs got rudy gay, rockets got paul, thunder got george, timberwolves got butler and here we got cedi osman, who the f*ck is this dude?

bizim türklerin yanıtları:

-geçmişini siktigim bi adam mac oynasın amina kodumun sen ne anlarsın basketten

-amına kodumun çinden çakma filipinli orospu çocuğu seni cedi ananı siksin senin amk kendi sporcunız olsa yere göğe çıkarırsınız ananızın amcıgı

-cedi ananızı siksin orospu çocukları hep amerakalılar oynucak diye bişi yok sanki transfer ettiler amk drafttan seçtiler oda furkan gibi parlayınca amına shaq gibi smaç basıcam gavur tohumları sizi

ahah bunlar ne ya.

https://m.facebook.com/…i1ml0ob4i&refid=52&__tn__=r
  • facebookta hürriyet'in paylaştığı "6 aylikken konuştu, 17 aylıkken okumayı öğrendi" haberinin altına gelen yorum: "bizimki 6 aylıkken kırmayı öğrendi 9 aylıkken bütün evi odayı un yaptı 17 aylıkken uhd tv yi parçaladı ı phonu kaşla göz arasında mikrodalgada yaktı doktorlar chaki değil dediler
    şaka bir yana allah sağlık sıhhat versin tüm yavrularımıza"
  • cimbom : bugün kaç atarız?
    gomis'in her golüne 20 tl bedava bonus almak için ilk yoruma bak...

burak çeliktaş : fenerbahçeliyim ama hat trick yapar.
    çok güzel adam aldınız.
    burdan aziz yıldırımın götüne koyuyorum.

baya güldüm.
  • bir kaç sene öncesinde bir kaç arkadaş masada boydan boya duran bir adana kebabıyla çektirmişler. şuna benzeyen bir yorum vardı:

- adana yiyceksiniz adana'yı değil.
  • sigarayı rüzgarda
    kibrit ile yakmak kadar zordu
    seni anlamak,
    belkide çakmak lazımdı
  • şu yorum hala gülmeme sebep olmaktadır.

muharrem ince'yi 2 yıl karanlık odada sadece çiğ et vererek yetiştirdik bittiniz olm siz hepinizi gömecek.
  • facebook'ta mars'ta organik maddeler bulundugu ile ilgili oyle asiri da teknik olmayan ama yine de nasa'ya ait bir makaleye bir arkadas yorum yazmis:

- ok tamam harika da... bunun dunyada yasayan ortalama bir insan icin anlami ne?

baska bir arkadas durur mu yapistirmis hemen

- it's not always about you, sweetheart

bu vesileyle buraya icimi dokmek istiyorum sayin okur. yazdigim teknik makalelere gelen "ama konuyla alakasi olmayan bir okur bunu anlayamaz" yorumlari (sanki alakasi olmayan biri acip o makaleyi okuyacak)... bir gerizekalinin rahatca anlayabilecegi cumlelerime "bunu daha acik yaz" yorumlari... onu da gectim koydugum grafikte y eksenin hangisi oldugunu okla gostermemi istemeleri (evet bu olay yasandi sayin okur)... ustune baska bir cin fikirlinin o okun neyi gosterdigini sormasi... esik degeri oldukca (nerden baksan yerustunde yirmibin fersah) yuksek olan sabrimin tasmasi... hani facebook'a neyn konan tatli su makalesi olsa bir derece anlayacam herkes anlasin olayini da... of offff icimi daralttiniz insanlik!!!

akilli olun, cok rica ediyorum. cok acik ve net cumlelerle rica ediyorum!
  • yarandan çok (bkz: beyin yakan facebook yorumları) altında incelenmesi gerekir ya, neyse.

video 'dünyanın en zeki insanı william james sidis' diye bir video. bir yıl içerisinde ilkokulu bitirmiş, 40 dil biliyormuş, 11 yaşında harvard'a girmiş ama marksist ve ateistmiş. alttaki yorumları görün kafayı yersiniz. bir kaç tanesini yazıyorum;

-'bence zeki bir adam değilmiş hatta gerzekmiş... marksist ve materyalist olması bunun en açık delili... sadece beyninin sınırlarını sonuna kadar kullanan bir adam. o kadar!'

-'akıl olsa kendisini yaratan rabbini tanırdı. daha sahibini tanımayan bir kişi nasıl zeki olabilir ki'

-' seytanda bilgiliydi ama sonu ne oldu önemli olan ooooooo.
    lailaheillallah muhammed rasulullah da diyorsa zekidir.
    akıl imana kavuşmamışsa zeka nimetiyle şahlanamaz neyazık ki'

-'gelmis gecmis ve gelecek insan oglunun en sereflisi,en akillisi,en zekisi efendimizdir.hz muhammed mustafadir.sıfatlarin en guzeli en kiymelisi onundur.gayrisi yalan'

-'zeki olmak başka akıllı olmak başka.zekiymis ama akılsız mış.japonlarda zeki insanlar ama akıllı değiller hâlâ putperestler.'

-'elin yahudusı mi zekii akıl olsa islam dınını secerdi arastırarak övmeyin belgesel gunlugu sayfası evrim teorisinide paylasıyorsunuz zaten sayfanızın da sızınde ....'

bu ney lan ? sinirden gülüyorum şuan, bu ne olum bu ney ? bu nasıl bir şey lan, nereye düştük olum biz. adamlar saçmalamakta sınır tanımıyorlar, çünkü onları destekleyen çok kişi var. öyle bir özgüvenle öyle şeyler söylüyorlar ve yazıyorlar ki azım açık izliyorum sadece.
hesabın var mı? giriş yap