• ekonomi profesörüne sormuşlar: türkiye venezuela olur mu? venezuelanın petrolü var demiş.
  • temel çok sikici bir adamdir ve durdurak bilmez. o kadar çok sikicidir ki namı tüm ülkeye ulaşmiştir dense yalan olmaz.
    bir gece rüyasında, bir melek gelir ve 2 gün sonra temelin öleceğini söyler , temel dikkate almak istemese de oğluna anlatır ve der ki ;
    ula ben bu çenabetlüğümle oraya cidersem ha bu önumdeki orada da baş

uma bela . ola ki ben ölürsem sen buni çes de cöm.
    fikradir ya temel ölür , oğlan baba vasiyetini yerine getirir ve diğer taraf hayatı başlar , temel bi bakar her yer süper huriler periler çicekler derken bir melek gelir ve der ki , hoş geldiniz cennete.
    temel der nasil ola ki
    melek der bir cocugu sevindirmissiniz ve tüm günahlariniz af oldu,
    buyrun bundan sonra hangi huri ile isterseniz onunla olun.
    temel bakar dalga motor yok ,
    ula ben neydeceğum
    bir hışımla ogluna görunur ula sen ne ettin oni
    baba çestim cömdum
    ıyi halt ettun
    ula cönder oni baaa
    nasil cönderim
    la ne et ne et cönder da burada baa çok lazim
    baba nasıl cönderiyim da

hay babasinin agzina siçtugum
    ıki cune dayın öliyii
    sok kötüne könder daaaa.
  • genç bir kadın, aylardır şantiyede olan kocasına aşağıdaki satırları yazar:
    ''sevgilim,
    biliyorsun, sen şantiyedeyken nur topu gibi bir bebeğimiz oldu. sütüm yetmediği için, yavrumuzu besleyebilmek amacıyla bir sütanne tuttum.yalnız, bu sütannenin zenci olmasından dolayı çocuğumuz, emdiği sütün etkisiyle zaman içinde zenciye dönüştü. haberin olsun dedim.bu konuda benim bir suçum olduğunu düşünmezsin umarım.
    öptümm,
    biricik eşin''.
    kadının kocası da bunun üzerine annesine bir mektup yazar:
    ''sevgili anneciğim,
    karım bana gönderdiği son mektupta, sütü yetersiz olduğu için bir sütanne tuıtmak zorunda kaldığını, o sütannenin zenci olduğunu ve bu yüzden bebeğimizin renginin de zamanla koyulaştığını yazıyor. bundan eşimi sorumlu tutamayız, tabii ki.
    selam ve sevgilerimle''.
    annesi ise oğluna şöyle bir cevap yazar:
    ''sevgili oğlum,
    aslına bakarsan, sen doğduğunda benim sütüm de yetersiz kalmıştı.
    ama biz fakir olduğumuzdan, sütanne tutamayıp onun yerine seni inek sütüyle beslemek zorunda kalmıştık. bu durumda takdir edersin ki, senin safkan bir öküz olmanın sorumlusu ben değilim.
    seni seven annen''.
  • temel'e sormuşlar.

-ibne mi olmak isterdin, entelektüel mi olmak isterdin?
    +ibne olmak isterdim.
    -niye?
    +hiç bilmediğim binlerce şey kafama gireceğine, bildiğim şey götüme girsin.
  • köyün birinde bir çobanın keçi sürüsüne bir sapık musallat olmuş. ne zaman karanlık çökse sapıkta keçilerin üzerine kabus gibi çöker erkek dişi demeden çok afedersiniz bafilermiş. gel zaman git zaman artık çoban dayanamaz olmuş, iş böyle giderse sürüsünde sağlam keçi kalmayacağı için bir çare düşünmeye başlamış. sonunda aklına bir fikir gelmiş ve bir gece üzerine keçi postu geçirip keçi kılığında beklemeye başlamış.
    fıkra bu ya sapıkta gelir gelmez bizim keçi kılığına bürünmüş çobana atlamış.
    başlamış bafilemeye. 1-2-3-4 gidiyor dur durak bilmiyor. çoban tabi sesini çıkartamıyor garibim başlamış keçi gibi meelemeye:

- tükürük-leee-eee tükürük-leee-eee
  • şimdi bi gün hocanın biri gölün başında göle maya çalıyormuş. yoldan geçen adamın biri de onu görmüş demiş ki hoca hoca ne yapıyorsun. hoca da demiş ki göle demiş maya çalıyorum demiş. adam da gülmüş demiş ki hohohahaoa demiş hoca hoca demiş göl demiş hiç demiş maya demiş tutar mı. hoca da demiş ki ya demiş tutarsa. adam da şaşırmış.
  • bir gün temelin biri bir ingiliz bir de massachusettsli uçağa binmiş. ingilterenin üstünden geçerken ingiliz demiş ki bakın bakın demiş bizim ülkemiz o kadar güzel ki demiş. yok. demiş ki bizde kadın demiş ütüyü yapar biz de onu sikeriz. temel de demiş ki evet bizde de çalışanı sikerler. massachusettsli demiş ki bizde de bilim çok ilerledi demiş atalarımız yerin elli metre altında kablo bulmuş. yok kablo çekmiş. atalarımız çekmiş biz bulduk demiş demiş ki yani çok ileri teknoloji var bizde. fransız da demiş ki bizde de hiç yok demek ki temel demiş bizimkiler telsizi bulmuş. sonra temel demiş ki ben bu kadar orospu çocuğunun olduğu uçakta duramam demiş aşağı atlamış. yolda süpermeni görmüş demiş ki süpermen süpermen ben demiş düşüyorum yardım etsene bana. o da demiş ki uçmayı bilmiyorsan massachusettsliye niye ibnelik yaptın?
  • - do you love me my dear?
    - dearly sweetheart.
    - would you die for me ?
    - no my pet. mine is an undying love.
  • satış müdürü, teknik müdür'e:

" sana istediğin kadar yardımcı eleman vericem, yeni yazılım projesini 2 hafta sonra masamda istiyorum. "

teknik müdür, satış müdürü`ne:

" peki ama ben size 9 kadın versem 1 ay sonra benim kucağıma bir bebek verebilir misiniz? "
  • sarışının birisi erkek arkadaşıyla seks yaparken sorar:

" sende aids yok değil'mi? "

adam, " hayır " der ve devam ederler.

biraz sonra tekrar sorar:

" gerçekten sende aids yoktu değil mi? "

" hayır dedim ya, hem niçin durmadan soruyorsun?"

sarışın cevaplar:

" ikinci kez yakalanmak istemiyorum da..."
hesabın var mı? giriş yap