şükela:  tümü | bugün
  • erkek : sen nesli tükenen bir hayvan türüsün
  • senden de super verim alinir
  • güzel bir örneği, mikroelektronik* okuyan bir arkadaş* tarafından edilmiştir:
    -aa ne kadar değişik gözlerin senin, bissürü renk var, elektron orbiti gibiler

(bkz: hmm)
    (bkz: mühendissin değil mi)
  • ` :herkese ilginç gelmeyecek ama`` :anlayana artık bu işlerden`` :swh`yurtdışındaki bir arkadaşla uzun zamandan beri görüşülememektedir; hazır iki taraf da online iken harıl harıl chat yapılmaktadır. arkadaş ile daha önce pekçok oyun geyiği geçmiştir, hatta kendisi bir ara türkiyeye geldiğinde diğer arkadaşlarla beraber multiplayer bg* oynanması ağız suları akarak konuşulmuştur.
    konuşma klasik geyik akışında devam etmektedir, arkadaş yan odadaki insanların çok gürültü yapıyor*olmasından yakınmaktadır. eş zamanlı olarak mail kontrol eden lurithis master için başvurmayı düşündüğü ve bilgi almak için mail attığı bir üniversiteden cevap almış, heyecanla konuşmayı bölerek "aa mail geldii" niğdaları atmaktadır.
    lurithis: aa mail geldi oley!! bak sitesi xxx, burası düşündüğüm yerlerden biri
    arkadaş: hayir muzik ise de yaramiyor bi de :s
    l: hmm duyuyosun yani bariz?
    a: yaa boşver şimdi onu
    l: kulaklık filan takamıyo musun ki?
    a: e diyorum okul diyorum. kasma son yazdigima tepki vermek icin, baska bir sey anlatiyordun yarida kestin :)
    l: ne kasması yahu, multiple storyline götürebiliyorum yani.
    multitasking be adam. :)
    a: bg gibi kizsin massallah, yirim...
    l: ahaha nası ya?!?
    a: infinity engine mubarek
    l: hmm. peki.

son iki entry'i bendenizin girmesinden anlıyoruz ki, garip arkadaşlarım var. ya da bende bi sorun var. evet.
  • sana özel ezan okumak istiyorum.
  • anket doldurmayı pek sevmem ama bunu yazmazsam çatlarım;

"murat boz halt etmiş senin yanında. sadece senin yanında ama.. yoksa allahı var öyle böyle değil"

(bkz: kaş yapayım derken göz çıkarmak)
  • starbucks'ta içeceğimi almış arkadaşımınkinin gelmesini beklerken yanımdaki bir diğer müşterinin beni hafiften kestiğini fark edip etrafa bakınıp oyalanıyorum. belki biraz dikkat çekici olsam da, bu durumlarda utangaç ve sıkıntılıyım aslında. neyse, o sırada içeceği gelen kesinlikle kıro olmayan ve belki biraz yakışıklı bu şehirli genç apaçimiz tam gidecekken "gözlerin çok güzel, kusura bakma" dedi ve gitti. biraz güldüm kendi kendime, neyse laf attı ama kibardı dedim. asıl şaşkınlığı ise aynı çocuğu üst katta kız arkadaşı olan zavallıcığın kollarında gördüğümde yaşadım. böyle adi olmayın be abiler dedim. kıza gidip "bundan bi cacık olmaz, bırak sen bunu" diyim dedim. yapamadım. utandım bakamadım hatta. üzüldüm.
  • "kapanışınız çok başarılı." (çene-dişlerin kapanışını kast ediyor.) diş hekimlerinden duyuyorum bunu muntazaman, onların edeceği iltifat da bu kadar olur tabii.
  • -sen böyle bir tuhafsın, ımm ne bileyim hani böyle şey gibi..
    -ne gibi?
    -ne bileyim işte sevmek lazım bence seni.
  • " hala taş gibi gözüküyorsun, ne kadar zayıfsın, belin incecik... yaşın da baya var halbuki di mi?''
    iltifat etti ayı ahahahaha, 1 hafta güldüm yeminle.

not: zög olmadan; 1,5 metreyim, 51 kiloyum, ne taşım ne de incecik. belim de 60 üstü. bişi demeye çalışmıyorum, eğleniyorduk sadece dostum?