şükela:  tümü | bugün
  • başlık: tavuk+döner+ayran 1 lira'ya yedim soruları alayım

1. yıkanmamıştır diye yeşillik koydurtmadım. ketçap mayonez ve turşu koydurttum.

8. 1 lira'yı yerim daha iyi amk.
  • başlık: türkiye'de oynayan çok ünlü bir futbolcuyum.

1. kendimi ifşa etsem yer yerinden oynar

yakında olacak...

bekleyin...

3. sabri bence.

4. batuhandır kesin amk
    boş işlerle uğraşmak onun işidir.
  • başlık: dolmuşu r4bia ile durdurdum

şimdi dolmuştakilerle beraber mehter marşı dinleyerek mısıra gidiyoruz siktik seni sisi
    (sizofrengenc ?, 22.08.2013 16:50 ~ 16:52)
  • "acaba diyorum annenizle babanız akşam alışveriş yapıp eve dönerken yorgun argın asansöre bindiklerinde babanız annenizi taciz ediyor mudur? nasıl olsa kimse yok rahatlığıyla penye üzerinden belirginleşen terli meme uçlarını baş ve işaret parmaklarının arasına alıp annenizin canını yakana kadar sıktırıyor mudur? veya diz altında biten çiçekli bol eteğini tek hamlede bir eliyle sıyırıp sol bacağını baldırından yakalayıp beline sarıyor mudur? babanızın 4 sene önce bayramda giyerim diye aldığı yıkanmaktan ve ütülenmekten ferri gitmiş kumaş pantolonunun fermuarını zorlayan sertleşmiş erkekliğini annenizin kasıklarına yaslıyor mudur? anneniz mesela yapma biri görecek diye yari telaşlı yarı tahrik olmuş bi halle babanızın göt yanaklarından tutup eliyle kendine doğru bastırıyor mudur? aynaya yaslayıp boyununu öpüyor mudur acaba babanız? kim bilir belkide siz asansöre bindiğinizde aynada kalan o buğu babanızın annenize yaslarken verdiği nefesin izleridir. siz eve geldiğinizde halen dolaba yerleşmemiş ve kapının hemen yanına bırakılmış poşetlerin sebebi belkide siz gelmeden alel acele arzularını dindirmek için yatak odasına koşmalarıdır."

inci ya rakos
  • baslik: bakünün başkenti neresiydi

1-unuttum beyler çabuk söyleyin.

2-bakü ülke değil panpa azerbaycanın başkentidir.

3-(bkz: http://strawpoll.me/364991/)

4-@2 bu gana daşlı gana

5-@2 haydar aliyev

6-@2 ilham aliyev
  • başlık: gerdek gecesi karim'dan kan gelmeyince

1. köy ahalisi laf etmesin diye balkona japon bayrağı astım. simdi kahvede oturuyoruz herkes cay ısmarlayıp enseme şaplak atıyor.
  • başlık:bir kıza tecavüz etseniz nereye kacarsınız

49.her hangi bir akp binasına
  • başlık: sevgilime ne bırakayım

1.iki buçuk hafta sonra başka bi yere gidiyorum.8-9 ay geri dönemicem. ayda 1 belki sevgilimi görme ihtimalim var. sevgilime bi şey bırakmak istiyorum. baktıkça veya kullandıkça beni hatırlasın.

8. bamya
  • başlık: hacı uğurlamaya gidiyorum tezahürat lazım

1. var mı lan bildiğiniz sağlam bişeyler. havaalanının a. koyalım.

11. mekke yolu yokuştur zemzemleri tokuştur
    hira ya çıkmak zordur şeytana taşları sokuştur.
  • başlık: annem halı yıkarken bende suyu çekiyorum.

1. küçükken bunu yapmayan muallak'dır.

17. hortum tazyik yapsın diye ucundan sıkınca musluktan çıkması. ahahhaa!