• başlık : bana ayar vermeyen orospu çocuğudur

1. götünüz yiyosa ayar verin len nerde sizde o taşşak?

2. içinde içinde
  • başlık: serkan inciyle yaşadığım bir olay

tanırım bu piçi, hayatımda ilk defa admini ibnelerin takıldığı bir mekanda gördüm. yanında bir tipsiz orospu çocuğu vardı.
    o benim kuzenimdi, çok şaşırdım serkan inciyle birlikte olmasına. tam oradan uzaklaşacaktım ki ortak bi tanıdık vasıtasıyla tanıştırılma talihsizliği yaşadım. daha tokalaşırken kendisini benden üstün görüyordu ve sikime doğru gözlerini dikmesinin akabinde davranışına şaşıp nasıl bir bakış attıysam "oha şu sike bak, yalarım lan bunu?" dedi.

adminimizdir dedik alttan aldık, piç kuzenimin bir arkadaşının arkadaşıdır dedik sustuk. inci sözlük yazarları,
    "serkan ibnedir" demek de ne kadar haklıymış diye içimizden konuştuk. görmeliydiniz bir admin havaları, "sen sözlükte yenisin galiba" demeleri o ibne tavırlar falan. bu yüzden bilmem kaç nesil küçük olmama rağmen ömründe görmediği alttan alma ve olgunluk tarafımdan gösterilmiştir.

daha sonra gelip "neden bana öyle pis bakıyorsun, sevmedin mi lan beni?" diye bir soru yöneltti, kendisinin hiç admin gibi olmadığını, ibne olduğunu söyledim. tanışma şeklini garip bulduğumu belirttim "eee neaaapcan??" dedi. ben de şakayla karışık "inciye yazcam" dedim. yapacağımdan da değil, gülüp geçse "orospu çocuğudur" falan yazılırdı en fazla.
    fakat o andan itibaren "yapmazsan o.ç'sun, orda benim 10 tane modlarım var, seni silerim sözlükten(tehditkar burada nickini bulurum demek istiyor) ve amına koyarım hepiniz anca orda oturup millete giydirin amına koduklarım"dedi. bunu söylerken de aynı anda küfür etmeyi yeni öğrenmiş liseliler gibi "anan, o.ç, pislik" demekteydi. aynen böyle.
    tebessüm edip "peki, bul" dedim. ben gülünce iyice çıldırıp üzerime zemzem suyu falan attı, araya birileri girmese "dövücik"miş kendisi. "aman ali rıza bey, admin o silik atar" denilince mekandan çıktık, yoksa susulası bi olay değildi.
    sevgili serkan inci, sırf çalıştığın insanların gecesi bozulmasın diye seni orda yumruklamadım. ama beni bul ve dediğini yap. anladın mı? bunu yap!

sosyal medyada artislik yapıp, inci sözlük admini olman, bir inci yazarına adammışcasına dalmaya yeltenmeyi
    muktedir kılmıyor.

neyse hayat sürter burnunu.
  • başlık: esad rejimi ile 10 kilo verdim.

1. herkese öneriyorum.
  • başlık: ak parti binasının önünde düştüm

baktım millet camda beni kesiyo. gülenin amına koyim diye bağırdım. ayakta alkışladılar mk havaya atıp tutuyolar şimdide

23.12.2014 21:13 - bosalirken kahkaha atan adamm
  • başlık: serkan inci derin futbola konu oldu

entry: serkan inci'nin fotoğrafları derin futbol'da yorumlandı. yorumcuların tepkisini çeken serkan inci'ye bir tek ertem şener sahip çıktı.

http://www.youtube.com/watch?v=yynls03hp1s
  • başlık: kilosu iki lira olan meyve için cehenneme gitmek

zoruma gidiyor arkadaşlar. elhamdülillah müslüman'ım ama bir elma için nefsine hakim olamayan insan yüzünden sonsuz azap görmek harbi harbi zoruma gidiyor. ya vereyim neyse parası diyecem de tövbe estağfurullah günaha girecem şimdi...

başlık: kürtler için boşalmalık capsler

entryde de farklı farklı eşek capsleri vardı da böyle yazınca komik olmadı biliyorum. şu an entryi bulamadığım için koymadım capsleri. yoksa çk kmkti tmm mı.

veee son olarakta umut kullar'ın bi tweeti vardı:

"ülkemizde eşeklere aids mikrobunu bulaştırıp etnik problemlerimizi çözebileceğimize inanıyorum."
  • başlık: 1.000 lira maaşla işbaşı yapacak

autocad ve solidworks'u avucunun içi gibi bilen
    ingilizce , fransızca ve japonca dillerinden en az birini konuşabilecek
    prenzentabl , diksiyonu ve fiziği düzgün makina mühendisi arayışımız mevcuttur.

şartları sağlayan adaylar pm atabilir.

4. vazelini bizmi getiriyoruz yoksa siz temin ediyor musunuz!
  • başlık: spartacus un falanca sezon filanca episodu (spoiler da içermesin)

(olay: baba karakterlerden biri hakkın rahmetine kavuşur ve acaip duygusal bir bölümdür)

entry: osbir çekmek için hazırladığım peçetemle gözyaşlarımı sildim amk.
  • başlık: ak parti binasının önünde düştüm

entry: baktım millet camda beni kesiyo. gülenin amına koyim diye bağırdım. ayakta alkışladılar mk havaya atıp tutuyolar şimdide
  • başlık :beylerrr kız istemeye gittik

*babası diyor "evi olmayana kız vermem".

ev almaya gittik "bekarlara ev vermem".

bugta kaldık.

1. ev alirken bekar misin diye sormazlar amk

kiraya cikarken sorarlar..

dongude syntax error var

siktir git simdi

getchar(0);

}
hesabın var mı? giriş yap