• sanırım kardeş payı ekibinin de dikkatini çeken entrylerdir. zira burdaki entryi dizide bir sahnelerinde kullandılar.

1:47'den itibaren
  • başlık: sihirli annemdeki mantık hatası toplan

entry: izlerken dikkat ettimde .şimdi bu dudu geçmişte insan olan köpek taci ile evlidir ve bu evlilikten eda ile betüş adında 2 yarı peri kızı vardır.eda 240 yaşında, ikizi olan betüş de 240 yaşındadır.bu dudu peri ise 418 yaşındadır.

izlediğim bölümde dudu peri bir harita bulur bunun için 419 dilek yıldızı bulup bir ormanda cadıya arkaürüp istediği kızlarını eşlerinden ayırma metodunu uygulayacaktır.önemli olan perilerinde bizim gibi 12 ayda 1 yaş büyüdükleri.

inanılmaz mantık hatası aha burda amk. eğser her peri yılda 1 yaş ilerliyorsa bizler gibi. betüş ve eda 240 yaşsında olduklarına göre... tacinin fani olduğunu geöz önüne alırsak tacinin şimdiye kadar ölmesi gerekiyordu.çünkü hiçbir insan 240 yıldan fazla yaşayamaz. işin kötüsü periler yaşam uzatamadıkları için(başka bölümde izlemiştim tacinin ömrünü uzatamıyorlar)taci ya gerçekten köpektir sürekli yenisini alıyorlardır ve dudu yalandan betüş ve edaya o sizin babanız diye yutturuyordur, yada tacinin ölmüş bedeninin ruhudur..

taci betüş ve edanın babası değildir, dudu onları başkasından sıçmıştır herkesi kandırıyordur.

taciye yazık amk

@2 huur dudu

@2.1 amk eda zenci zaten taci zenci olsaydı buldok degil doberman olurdu bu durumda dudu kaşar taci gavat

diğer tespitler de çok başarılı: http://www.incisozluk.com.tr/…olframe&altinci_yok=3

not: olm bu 2.1 falan ney? inci'ye girmeyeli baya değişmiş.
  • baslik: benim son başkanm ahmed necdet sezer

`entry:`

göreve geldiği ilk gün personel sayısını azalttı. mutfak masraflarını kendi cebinden ödedi.
    limuzin makam aracını reddetti.
    hacettepe hastanesine sivil araçla gidip sıra alarak muayene oldu.
    köşkte mesai düzeni uygulattırdı. saat 17 de guvenlik görevlileri hariç herkesin isi bırakmasını istedi
    cumhurbaşkanına tahsis edilen gocek ve florya ya hic gitmedi.7 yıl boyunca tatile çıkmadı.
    kırmızı ışıkta durdu. özel ziyarette benzin parasını cebinden ödedi .

simdikilere baktığımda neler kacirdigimi çok iyi anlıyorum .benim son cumhurbaşkanm ahmed necdet sezerdir.
  • baslik: ahahhahahahahahahahaahahahahahahahahh bu ne amk ya

entry: https://www.youtube.com/watch?v=tsykxkwpgw0

ahahahahahahahah

(bkz: headbang'i yeniden tanimlayan adam)
  • başlık: ilk meme gördüğümde

1. ilk defa gördüğüm için çift görüyorum sanmıştım

7. geçen bi kızla sevişicez memeleri bi çıkardı kocaman şaşırdım tekinin üstünü örttüm bu bana fazla ziyan olmasın diye.
  • başlık: beyler bu tiple akil insanların

1. entry: arasına katılabilir miyim ? http://i.imgur.com/d9hthnb.jpg - 04.03.2015 17:49 • thepainis

entry: eğer uslu bir çocuk olursan apo'yu bile görebilirsin. - 04.03.2015 17:53 • silkmeseler bari

-

(bkz: kadir inanır'ın imralı'ya temsilci olarak gitmesi)
  • kabeyi kendi etrafında 7 tur döndürüp herkesi hacı yapmak yerine, 50 tur ters yöne çevirelim. defalarca hacı olmuş kişilerin hacılıkları bile iptal olsun bence. (bkz: let the world burn)
  • başlık: bir eşek ölüsü kaç kilo olabilir beyler

1-200 olur mu lan? yoksa 150 falan mı?

2-@1 intihar et de tartalım piç
  • başlık: deniz baykal kubat jony sins

entry: soldan başlayın

gülmekten karnıma ağrı girdi.
hesabın var mı? giriş yap