• başlık: ceza evinden yeni çıktım panpalar

2013 senesinin 8 ayında cezaevine girdim. 2 sene 3 ay 12 gün içeride yattım. içerden yeni çıktım.

cezaevine girme sebebim ise büyük bir alış veriş merkezindeki giyim mağzasını oyuncak tabanca ile soydum. kasiyer paraları poşete koyarken bende etrafı inceliyordum 75 tl lik alışverişte 50 tl lik hediye çeki verilir yazısını gördüm. poşetteki paradan, kendime 80 tl lik bir mont aldım, kasiyer çekin aktif olması için ad ve soyad sonrada tc no istedi. hepsini doldurduk. paralarla birlikte uzaklaştım. akşamında zaten yakalandım. o değil de hediye çeki 6 ay geçerliydi 2 senenin sonunda yanan çeke çok üzüldüm.

inanmayan varsa en son sözlüğe 2013 senesinin 7 ayında giriş yaptığımı görebilir.

bundan sonraki yaşamımda tavsiyelerinize ihtiyacım var.

not:suç işlemek kötüdür. topluma faydalı olalım, ben ettim siz etmeyin.

herşey bir yana, adam bu entry yazmak için 2 seneden uzun bir süre sözlüğe giriş yapmamış resmen.
  • başlık: maltada aynı gece 4 kıza çaktım

1. 2 sinin ismini bile bilmiyorum amk

3. geçmiş olsun kanka. arabada bi şey var mı?
  • başlık: seyyar satıcının bilmeden verdigi ibretlik ayar

cevap: bugün okul çıkışı baktım adam tezgahın üzerine sermiş cd leri korsan albüm film falan satıyor, dur şuna bir piçlik yapayım dedim. kendi ismimi soy ismimi söyleyerek onun şarkı albümü var mı, varsa 5 tane alacağım dedim. heyecan yaptı bu amk olması lazım yeğenim diye daldı cd lerin içine.. 15 dakika falan araştırdı bu cd lerin içinde ben de içimden kıs kıs gülüyorum. ya dayı yoksa boşver uğraşma fazla dedim artık kan ter içinde kalmış olan satıcı dayıya. fırlattı elindeki cd yi ulan her gün yeni bir orospu çocuğu çıkıyor hangisine yetişelim amk dedi. ne diyeceğimi bilemeden koşarak uzaklaştım oradan beyler.
  • başlık: biyoloji dersinde kıza verdiğim ayar

beyler mezunum dersanedeyiz geçen gün ders biyoloji sınıfta takılıyoruz hoca kan gruplarını işliyor. konu açıldı mal mal herkese sorucaklar kan grubun diye ilk ben söyledim a pozitif diye yan sıradaki kız atladı sokaktaki kediyi köpeği kessen a pozitif akar çok var filan diyor dıbına koyyim ne bileyim köpek möpek diyince ben bi sinirlendim nedense :d işte sıra buna geldi söylemeden ben tahmin edebilir miyim dedim. senin kan grubun kesin 0 dır dedim.aaa nasıl bildin diye sordu.'zor olmadı' dedim, 'genel vericiyi her yerde tanırım.' appiahın gol sevincini taklit ederek tribünlere koştum...
  • baslik: sokakta yeni dogmus bir serkan buldunuz

yapmaniz gerekenleri anlatiyorum bunlar onemli arkadaslar ! herkesin basina mutlaka geliyor!

1-saçındaki yağ oranı: yetişkin bir serkanın saçının en az %75 oranında yağ bulundurması gerekir. bu oranı öçmek için bir tel saçını alıp patates kızarmaya çalışın, eğer patates yanmadan piştiyse tamam demektir.
    not: o patatesi sakın yemeyin zehirlenebilirsiniz.

2-beslenme için suni meme: ben bu tip durumlarda en etkili yontem olan ( bence ) margarin yağı kullaniyorum.

3-beslenme sıklığı: acıktığında zaten dolar dolar diye miyavlar anlarsınız.

4- tuvaleti: 100 doları karnına sürtün o zaten sıçar altına.

merak edenler icin serkan'in yeni dogmus hali

edit: birkac gun once 'sokakta yavru kedi buldunuz' basligi acilmisti, ona nazaran bu muhabbet.
    iste o baslik
  • başlık: bu başlıkta peştemal kelimesini

1: cümle içinde kullanıyoruz

2: abi saat beşte mal gelicek haberin ola
  • başlık:yeni sunnet olan yeğenimden yediğim ayar
    entry: beyler 5 yaşında bir yeğenim var yeni sunnet oldu . sabah uyandık bunu yatak odasindan salona taşıyıcam canı sıkılmış binin . kucakladim aldım getirdim salona tam yatırıcam benim saçlar falan baya uzun bunun gözlerine giriyor falan bununda hoşuna gidiyor . ''sende uzatacakmısın saçlarını dedim " . yok ben erkek oldum dedi . o anki acının tarifi yok beyler.
  • başlık: eski sevgilime yanlışlıkla ayar verdim beyler

evet panpalar... 2-3 ay önce ece diye bi kızla sevgiliydim.en son bu huur benim yerime başkasını buldu sonra bastı bana tekmeyi.duyduğum kadarıyla da çocuk 1 hafta sonra dehlemişti zaten bunu.
    neyse ben köpekleri çok severim beyler.bu karıdan ayrılınca kendime bi doberman aldım arkadaşlık etmek için.(adı pars , çoğu insandan daha delikanlı hayvan aq)
    neyse whatsapp'a profil resmimi köpekle olan bi fotoğraf yaptım.
    bu kaşar da mesaj attı
    k:kaşar , w:wamp

k : aaaa köpeğin çok asilmiş , güle güle bak
    w : teşekkür ederim , sağol
    k : güzel bi tasma almak lazım ama buna :d
    w : alıcam bir ara ya , vardı kaybettim
    k : ben alırım canım üzülme , nasıl bişey almamı istersin
    w : gerek yok ben alırım yaa
    k : yok canım , sen söyle nasıl bi tasma alayım
    w : ne bileyim , al kafana göre bişey

bu mesajlaşmadan sonra kız engelledi whatsapptan lan beni.arayıp öyle demek istemedim dicektim ama bana yaptıkları aklıma geldi , daha da mutlu oldum.
    yanlışlıkla iyi verdim ayarı
  • başlık: yunus emre trollemiş olabilirler

200 tl banknot resmi

ulan sen koskoca yunus emre ol "mal da yalan mülk te yalan, var birazda sen oyalan" de sonra senin resmini 200 tllik banknotun arkasina koysunlar amk.

adam mezarında ters dönmüştür ahauhahahah

farkli dusunen adam
    24.01.2016 16:19 ~ 21:43
hesabın var mı? giriş yap